Molba za Igy-a

Molba za Igy-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kenno je napisao(la):
Traži tablu od golfa GTD, oni sigurno imaju obrtomjer i nisu tako rijetki!

Trazio sam danas od GTD golfa, i imaju tablu, ali nemaju od starijeg modela, meni treba za ovaj stariji model, mada nisam gledao, mozda i ne treba.

@Igy
Probao sam ja svasta i na corelu i u PS-u, ali slabo. Nisam nikada prije radio na tim programima,a i crtanje mi nije jaca strana. Uglavnom imam prijatelja koji se bavi reklamama, pa svakodnevno radi i na corelu i PS-u. Pa cu ga zamoliti da mi to uradi. On ce vjerovatno znati...
 
Član
Probao sam ja svasta i na corelu i u PS-u, ali slabo. Nisam nikada prije radio na tim programima,a i crtanje mi nije jaca strana. Uglavnom imam prijatelja koji se bavi reklamama, pa svakodnevno radi i na corelu i PS-u. Pa cu ga zamoliti da mi to uradi. On ce vjerovatno znati...

Poslacu ti nekoliko na mail pa izaberi ako ti se neki svidja ili ih samo malo doradi ;)
 

IGY

Član
legionar je napisao(la):
Probao sam ja svasta i na corelu i u PS-u, ali slabo. Nisam nikada prije radio na tim programima,a i crtanje mi nije jaca strana. Uglavnom imam prijatelja koji se bavi reklamama, pa svakodnevno radi i na corelu i PS-u. Pa cu ga zamoliti da mi to uradi. On ce vjerovatno znati...

Poslacu ti nekoliko na mail pa izaberi ako ti se neki svidja ili ih samo malo doradi ;)

i ja bih ti bio zahvalan kad bi mi poslao koju podlogu, da jos malo experimentisem
 
Član
i ja bih ti bio zahvalan kad bi mi poslao koju podlogu, da jos malo experimentisem

Poslao sam ti na yahoooooooo :D
 
Član
EVo sad sam bas probao nesto i ovako je ispalo. Obrtomjer i nekako se moze trpiti, ali kilometraza nikako. Prosudite sami...

[attachment=2009]

A e-mail mi je: atrumic@hotmail.com

I hvala ti puno unaprijed
 
Član
Moze i na yahoo :icon_biggrin:
Evo sad cu postaviti ove koje ja imam, Nazalost Igy nemam ni jednu od GTI-a a prijetio sam da ti je ins tabla od GTI-a
 
Član
Ljudi poslao sam vam, ali me nesto comp zeza pa neznam jesu li otisle :D
Kad dobijete javite :icon_biggrin:
 
Član
Veliki file-ovi, ne mogu ih postaviti ovdje. Ako nekome treba neka javi koji je mail i odmah saljem. Ali imam samo neke bijele i sarene. Bijele su super, lakse experimentisati:icon_biggrin:
 
ucitelj je napisao(la):
EVo sad sam bas probao nesto i ovako je ispalo. Obrtomjer i nekako se moze trpiti, ali kilometraza nikako. Prosudite sami...



A e-mail mi je: atrumic@hotmail.com

I hvala ti puno unaprijed

pa moze se i kilometraza trpiti, gti 16v ima na satu do 260 i bas ovako nekako rasporedjeno
 
Član
Ne znam jeste li znali za ovaj postupak osvjetljenja table, sa ovom elektroluminiscentnom foliom,posto imam i citroena zx, a kod njega je osvjetljenje od pozadi,nije kao kod Golfa odozgo. A mozda bi se moglo napraviti i za Golfa nesto slicno. Mozda ostampati pozadinu, iskruziti brojeve pa zalijepiti na neku providnu foliju...

Uglavnom procijenite sami uptstvo je tu. A i pretrazio sam po net-u i najblize mjesto gdje sam naso tu foliju je Varazdin. Ali mislim da bi moglo biti u firmama koje se bave reklamama, marketingom i tsl.

http://www.xtuners.com/endiyplasma.htm
 

IGY

Član
nije lose ovo sa ovim folijama , ali na zalost pokusao sam ja i to i ne moze na hgolfu to svjetliti kako treba, a i puno je lakse sa neonkom uraditi, a podloge nisu ispale lose, cak su i tacne sve dimenzije i raspored brojeva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top