MOLBA SVIMA

MOLBA SVIMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imaju finte po kojima sam zabiljezijo dijelove a da se neko nasalijo nebi mi maski polomijo i odnio jer su svi oni nosaci popucali i ostali na trici i tako i sa zmigavcima a na donjem spojleru sam zabiljezijo i u koga ga nadem a volio bi da ga nadem da ga polomim nebi mu ga uzeo jos bi mu dao para samo da mu na ledima iscejfim malo mamu njegovu
 
Član
zelim ti uspjeh u potraznji Zerr.. meni neku noc poskidali plastiku sa retrovizora, a desni polupali. treba uvest alarm vezan za struju, kao one zice ograda. pa nek se dohvati auta.. :icon_evil:
 
Član
zerr druze evo jedan savjet pogledaj malo po oglasima npr superoglasi ima razni levata tako ukradu i stave u oglas da prodaju
 
Član
Otac ih njihov. Pa to je sramota.

Zerr druze volio bi da nadjes svoje djelove kod doticnog pa da krenes kicmu da mu lomis:icon_mad: :icon_mad:
 
Član
preksinoc sam bio svjedok pokusaja kradje (ni manje ni vise) KARAMBOLKE sa golfa 2 :/ pa bogte zar je dotle doslo :S
 
Član
Ma i lopovi su pali nisko skidanje tih sitnih plasticnih dijelova je kod nas u Banja Luci skoro pa postao legalan biznis, meni su kolegi skinuli poklopce sa felgi... Nisu ni braca s one strane zakona sto su nekad bila...
 
Član
Skidanje cepova sa feluga,i kapica sa ventila a i ratkapa je nesto na jnormalnije sto ti se moze desiti,ali znam ljde koi su ostajali bez znakova,anteni pa cak i metlica za brisace........a da nepricam o skidanju oznaka sa auta(pogotovo gllfa 2 gti):icon_mad::icon_mad:
 
Član
Postoje likovi koji rade po narudžbi,

Samo kažeš šta ti treba i on traži da skine s drugog auta, :icon_mad:

Meni su kapice s ventila skinuli (bili neki lijepi neobični)......
 
Član
Meni su vala sa golfa skinuli i sve sto je moglo :S. Prvo je pocelo sa maglenkama, pa na laznjake one umjesto maglenki, pa onda bocne zmigavce, pa retrovizor staklo ono, pa metlice sa brisaca,pa spojler onaj na sajbu sto se lijepi, imal jos sta da se skine :icon_evil:
 
Član
dabogda mu dijetetu za lijeka falilo...ja ne znam kad bi ga vidio da mi skida sta bi mu urafio:icon_mad:
 
Član
sharkoo je napisao(la):
Meni su vala sa golfa skinuli i sve sto je moglo :S. Prvo je pocelo sa maglenkama, pa na laznjake one umjesto maglenki, pa onda bocne zmigavce, pa retrovizor staklo ono, pa metlice sa brisaca,pa spojler onaj na sajbu sto se lijepi, imal jos sta da se skine :icon_evil:

Ima:D:D:prednj zmigavci(jos ako su kristalni)samo 4 sarafa(krstasti sarafciger),gti nastavak na prednji branik isto 4 sarafa(kluc 10-ka);)
Jel te jos sta zanima:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top