MOLBA SVIMA

MOLBA SVIMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malo prije su mi odradili zmigavce,masku i donji spojler
pa vas molim ako ko to primjeti da mi javi tablicu auta i policija ce ga naci i oduzeti mu moje stvari
p.s dabogda mu za lijekova trebalo
pozdrav svima unaprijed se zahvaljujem
 
Član
ccc sta sve narod krade...nevjerovatno...trebao si stavit kakvu slikicu tih "dignutih" stvari da neko moze prepoznat ako slucajno skuzi..
 
Član
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=20843

eto i slike
ako ko vidi nek javi zaustavi prijavi bilo sta....
svaka informacija dobro dosla....
 
Član
ccccccccc....jebo majku sta nece sve ukrasti


nek ti je potraga sa srecom ... ako ga uhvatis odradi i ti njemu bubrege ...

sretno prijatelju
 
Član
DSC00113Large.jpg
 
Član
Previse ima preuredjenih trica, da bi znali da je to bas sa tvoje.

Sumnjam da ces naci, al sretno...
 
Član
ako se ko sjeca one narancaste iz mostara momku su tako ukrali branike ispred zgrade bilo parkirano a jooojjj ako bi na to naletio al bi kitchme lomio lagano
 
tesko da ces naci al sa srecom i steta za spojler i zmigavce sta sve debili nece krasti:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Joj druze,steta pravo...meni su mreteni sa golfa II,dva puta skidali bocne zmigavce(bijele):icon_mad::icon_mad:
I to kod jednog trznog centra,samo zato sto sam uvjek parkirao na kraj parkinga(i to su vecinom mete)
Od sad sto blize,i uvjek da je na oku:icon_eek:.....za svaki slucaj...
A,za skidanje toga(kod tebe)trebala su naj manje 2-3 dobra poznavaoca golfa koi su unaprijed znali gdje koi saraf stoi i koi je broj kljuca i za taj posao im je trebalo naj manje 10-15 minuta...........
Da su neka djeca to odeadila to je iskljuceno 100%
Vjerovatno organizovano i unaprjedo odrdjen plijen,to jest tvoj golf:icon_mad::icon_mad:
Stvarno mi zao
Sad samo prati po gradu hoce li kod koga da osvanu(pojave se)tvoi dijelovi.....i odmah pitaj:sta,kako,gdje,od koga.......sretno;)
 
Član
Eh je*em im!
Treba pocet ruke rezat za svaku kradju pa da vidimo ko bi ukrao poslije
Kod mene komsija jednom na balkonu sjedio cijelo vece i oko 3 ujutru cujem samo:
Ostavi auto mamu ti ***, uglavnom ubio ga skroz na skroz

Al dzaba evo meni ukrali antenu...

Steta Zerr, Golf ti je super al eto jbg sta ces
 
moj prijedlog je da zabiljezite dijelove,malo ih zaparate sarafcigerom sa unutrasnje strane,jer i da ih nadjete,hajd dokazi da su tvoji dijelovi...
ovako nazoves 122 i kad dodju,kazes ima zagrebano tu i tu...skine far i provjeri
 
Početnik
kAcA je napisao(la):
Eh je*em im!
Treba pocet ruke rezat za svaku kradju pa da vidimo ko bi ukrao poslije
Kod mene komsija jednom na balkonu sjedio cijelo vece i oko 3 ujutru cujem samo:
Ostavi auto mamu ti ***, uglavnom ubio ga skroz na skroz

Al dzaba evo meni ukrali antenu...

Steta Zerr, Golf ti je super al eto jbg sta ces

kod nas da se ruke rezu za kradju i prevaru nebi se imo sa kim pozdravit kad prodjes gradom.

zao mi je sto su te ostetili zerr jbg, nadam se da ces naci svoje stvari... jeli moguche da se neko od tvojih prijatelja zeli nasaliti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top