MOLBA - OBAVIJEST

MOLBA - OBAVIJEST

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a nemas tamo sta pisati i nervirati se , beze skroz vidis da su svi ispravni , svi paze na gramaticke greske i svi bi koljena lomili i pucali, beze sam procitao 22 stranice one teme gdje divljaju i gdje ce liku sa crnim clio III sport i zeleni novi " siroko" koljena razbijati i jos tako nekih auta koje oni snimaju i prijavljuju i na kraju se sve zavrsi kako i koliko policija pravi prekrsaja.
 
Član
Ja ne mogu da vjerujem kakve sam debilne komentare tamo procitao na forumu. Sve su to ljudi gospoda, ona neobrazovana, koja ne znaju ni sta je ovaj sport, koja pojma nemaju o sarafu na autu. Od njih se nista drugo ne moze ni ocekivati, jer je to za njih glupost, i vecina gradjana tako misli. Eto ja ne volim fudbal, u gradu nemate stadiona, a toliko ga zalite. E pa kako bi bilo da vi sami skupite pare i napravite ga, jer ja ne dam pare za tuđi cejf, ili se odreknite fudbala i ovdje ne kukajte. Nadam se da ce seljak Her Flick sa sarajevo-x procitati ovaj komentar, i shvatiti koliko glup moze covjek biti na svom primjeru....

_____________________________________________________________________________________
ja ne dam pare za tudji cejf

jel sad jasnije

neko rece, oformite drustvo skupite pare kupite lokaciju i pravite milion pisit ako hocete
sto bi to drzava trebala da vam pomaze oko tih stvari, ako hocete da se sklonte sa ulica ne sjedajte u auto
a drzava je "sklanjanje" vas sa ceste rijesila zakonima o saobracaju
 
Član
Nema smisla otvarati stalno teme,samo dosadni ispadate,eto zamislite da se takav neki primjer pojavi kod nas,bio bi ismijan i banovan veoma brzo..Druga stvar lako je pričati ali kad dođe vrijeme za davanje para da se naprave sve te peticije,banneri itd mislim da bi već tu došlo do problema..I da se napravi to sve opet ne pije vode,svjedoci smo šta se desilo u Brčkom,proširili su stazu ali za svoju korist,i uloženo je 170 000 KM,da bi se kod nas napravila staza da liči na nešto treba 10x više para,a ko će to dati? Koga briga za potpise? Ima puno većih rupa za popuniti tim novcem,niko ne mari za raju ili za auto sport,bezveze gubite energiju,radite nešto produktivnije :cool:
 
Početnik
o izgradnji neke piste za nas ljubitelje auto sporta mislim da nece bit ni govora, nece drzava ljudima koji uzgajaju voce i povrce (protestuju vec 4 godine) da udovolji, a ne nama koji palimo gume i zagađujemo vazduh :)
uglavnom, moje misljenje je da bi se moglo izganjati da neki put koji "ima" karakteristike piste bude zagrađen i koristen ko pista. to je nekako logicnije i lakse za izvest...
sad nam samo treba put koji licni na pistu i dozvola od nadleznih da se ta "pista" koristi za nasu zajebanciju bar vikendom ili slicno...
toliko od mene...
p.s. sto se tice bannera, maica i slicno, dizajn za navedeno je od mene dzaba ukoliko krenemo s tim nekim projektom.
LP
Luly
 
BHT Ovisnik
Trajno si isključen/a s foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.

Razlog isključenja: krsenje pravila foruma.

Isključeno je tvoje korisničko ime.
 
Član
Trajno si isključen/a s foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.

Razlog isključenja: rasprava sa moderatorom.

Isključeno je tvoje korisničko ime.



hahahaahha koji majmuni sad cu da adminu hebem biku kao i modu
 
Legend
sto kile kaze, moze se blokirat grad
ili jedan dan fino uletit kod katedrale kod strose fino sa autima, i u majcama "sarajevo treba pistu za mlade" ili sta ja znam ha fu, pokazat ljudima da nam je stalo da se to izgradi, ovo oono ucinkovitije je sigurno..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sto kile kaze, moze se blokirat grad
ili jedan dan fino uletit kod katedrale kod strose fino sa autima, i u majcama "sarajevo treba pistu za mlade" ili sta ja znam ha fu, pokazat ljudima da nam je stalo da se to izgradi, ovo oono ucinkovitije je sigurno..

ovaj prijedlog je presmijesan

kada bi se prvobitno za prioritete tako blokirale saobracajnice cijene auta u Sarajevu bi bile 4x manje jer sa autom ne bi nigdje mogao otici

pored toliko problema, toliko strajkova prije svega poljoprivrednika, penzionera, ratnih vojnih invalida itd kojima je recimo novac potrebniji nego svima nama pista mislim da je moguce da cemo dobiti jednu tek kada svi zavratimo rukave i pokoji dinar pocnemo ostavljati na jedan racun koji ce biti trajno zatvoren za podizanje novca (recimo do neke 2014-15) a da se pritom novac moze ostavljati, sad zamislite kada bi svako od nas ostavio po 5 km u toku jednog mjeseca, gdje bi nam kraj bio + SPONZORI !!! koji bi igrali glavnu ulogu u ovom projektu, koji bi na osnovu piste dosli do ogromnog kapitala organizirajuci razne skupove i akcije

ne znam, sve ima svoje, ja sam pesimista kada je u pitanju drzavna pomoc tako da smo prepusteni sami sebi, razmislite :D

pored racuna recimo otvorimo brojeve telefona kod operatera sa pozivom 1 KM, pokrenemo stand sa prodajom raznih artikala kao i 'dobrotvorna' kutija na svakom mogucem street race desavanju u BiH i da sva sredstva prikupljena budu tu u jednu svrhu a to je pista u glavnom gradu

postoji jako puno stvari koje se mogu uraditi tako da... treba napraviti organizaciju (plan) i nacin rada i naravno pronaci dobrovoljce u cijelom tom projektu

lijep pozdrav :)
 
Član
jao koji su ovo moroni na sa-x.com :icon_eek:


ee znas kad ce te da imate svoju pistu????

































...Kad ja budem kapetan o belu ladju :D a znas kad ce to da bude...







NIKAD!!!:lol:
 
nema raja za goriva a ne da stede za pistu, dobar prijedlog ali u ovom vremenskom vaktu neostvariv, jbg surova realnost, a pomoc od grada ili drzave cisto sumnjam prosto nevjerujem radi ekonomskog stanja ovakvo kakvo jest, moramo biti realni, a zatvaranjem cesta ili nekim blokiranjem nevjerujem da cemo ista postici samo bi nas murja bezze peglala i kazne nam udarala tako da njima punimo d
 
Član
andre306 je napisao(la):
nema raja za goriva a ne da stede za pistu, dobar prijedlog ali u ovom vremenskom vaktu neostvariv, jbg surova realnost, a pomoc od grada ili drzave cisto sumnjam prosto nevjerujem radi ekonomskog stanja ovakvo kakvo jest, moramo biti realni, a zatvaranjem cesta ili nekim blokiranjem nevjerujem da cemo ista postici samo bi nas murja bezze peglala i kazne nam udarala tako da njima punimo d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top