MOLBA - OBAVIJEST

MOLBA - OBAVIJEST

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dragi forumasi molim Vas da se aktivno ukljucite u razmatranje ovoga
Ukoliko ima neko nekakav prijedlog nek se izjasni sta kako kome da se obratimo itd...itd...

Molim samo bez glupih i papanskih komentara kao sto ih zna biti....

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=67020

HVALA SVIMA
 
Član
brate ja nisam vidio glupljeg foruma odn komentara od onog sarajevo-x tako da mislim da ti je pucanj u prazno tamo ista pokusavati....
 
Član
Ersane fino se skontamo jedan vikend i napravimo one tabele s 10.000 potpisa. Otsampati banere, majice i ostali propagandni materijal i izadjemo na ulice na potpisivanje. Kada sakupimo dovoljno potpisa te papire pokupimo i predamo nadleznima. Oni ce onda morati nesto poduzeti jer je to glas naroda.
 
Član
Ma sta god vi uradili i koliko god peticija potpisali opet vam treba neko da to debelo pogura a da i drzava ima neke koristi od piste...nece niko ulozit pare u stazu na kojoj ce se samo gasovi slagat...zaboli njih patka za to...a totalni ti je promasaj to stavljat na sarajevo-x...drugacije razmisljanje ljudi nisam ni ocekivao..
 
Član
nodiash je napisao(la):
Ma sta god vi uradili i koliko god peticija potpisali opet vam treba neko da to debelo pogura a da i drzava ima neke koristi od piste...nece neiko ulozit pare na stazu na kojoj ce se samo gasovi slagat...zaboli njih patka za to...a totalni ti je promasaj to stavljat na sarajevo-x...drugacije razmisljanje ljudi nisam ni ocekivao..

Kako sam cuo da su u Mostaru smanji li broj saobracajnih nesteca kada su dozvoli li da se trkaju na pisti. A od svega se moze napraviti da obje strane budu zadovoljne (i vlasti i mi).
 
Član
Dino je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Ma sta god vi uradili i koliko god peticija potpisali opet vam treba neko da to debelo pogura a da i drzava ima neke koristi od piste...nece neiko ulozit pare na stazu na kojoj ce se samo gasovi slagat...zaboli njih patka za to...a totalni ti je promasaj to stavljat na sarajevo-x...drugacije razmisljanje ljudi nisam ni ocekivao..

Kako sam cuo da su u Mostaru smanji li broj saobracajnih nesteca kada su dozvoli li da se trkaju na pisti. A od svega se moze napraviti da obje strane budu zadovoljne (i vlasti i mi).

Da, zadovoljne i da imaju koristi...to kad smislite onda se moze ocekivat pozitivan rezultat...a to da ce biti manje saobracajki mislim da ne pije vode...
 
Član
pa eto ljudi
hajde onda da se trznemo i nesto pokusamo da uradimo necemo nista izgubiti
ajde onda da se jedan vikend organizujemo i napravimo tabele za potpisivanje,banere, majice i ostali propagandni materijal i izadjemo na ulice da nesto pokusamo

Sta mislite
 
Član
nisi trebao tamo postavljati temu jer ljudi pucaju prejake argumente da se i onaj koji voli taj sport i koji zeli stazu zapita sto ne bi odbacio sve to od sebe

iako mislim da bi opet par ljudi fenomenalno profitiralo ovom 'investicijom' kada bi se bilo sta uspjelo izvesti (mada tesko).. za peticiju sam, zpr, mislim da su svi clanovi ovog foruma tako da automatski mozes racunat na duplo veci broj potpisa od broja clanova vec u prva 3-4 sata provedena na ulici jer svak ce bit s nekim (tipa jaran-ica/djevojka... itd itd itd) pa bi se i oni sigurno potpisali :D

et, topli pozdrav... ceka me ljetna skola :)
 
Član
pa hajde onda da se jednu noc okupimo i da pokusamo da se dog sta i kako

Zamolio bih neke momke koji vec su upoznati sa svime ovim i koji su ovo prosli da se izjasne

Sejo - sta cekas javi se :cool: i izlozi svoje misljenje
pored seje ima tu jos momaka Muha....da ne nabrajav vise pa nadam se da ce se i oni ukljuciti u razmatranje ovoga

ajde
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top