Mokar tepih pod vozačevim nogama

Mokar tepih pod vozačevim nogama

Malo sam citao postove na ovu temu ali ne skontah da li si otkrio odakle je voda dosla pod tepih? Ja sam u svojo cetvorci primjetio da mi je vlazan tepih ispod prostiraca pa me zato interesuje. Pozdrav
 
Član
Ja sam imao problem i sve sam bio izvadio i samo sam nasao cep da mi je ostecen gdje je bilo mokro sve. Zamijenio cep i osusio tepihe. Sad miran
 
Kod mene bi mogo cijedit tepih od vode. Fali mi jedan cep odozdo ispod auta. Sad da li je to u pitanju neznam. Postoji i sansa da pusta na sajbi u donjem dijelu ispod plastike kod brisaca, to cu danas ispitati.
 
Član
Prije 2 mjeseca prosao sam pravu kalvariju oko ovoga sranja sa vodom u autu. Moj savjet je provjeriti prvo da li šajba pušta negdje vodu. Kod mene je bila mjenjana na Audiju nekad i nije to dobro urađeno se je sa vremenom prodisalo. Da skratim priču, nakon onih jakih kišsa u prvom mjesecu auto mi je preko noći poplivali i nije se dalo upaliti (sve lampice svijetle kao i bord kompijuter, vergla ali ne može sastaviti). Vadio sam sve iz auta, mjenjao onu metalnu zaštitu oko brisača. silikonizirao kutiju releja na vozačevoj strani, posipao auto vodm pratio sve ali ništa.
I na kraju odvezem ga kod Tadije mehaničara u Ljubuški, sve iščupamo iz auta i nakon čitava 2 dana skontamo da zapravo pušta na šajbu i slijeva se niz onaj tapecirung koji ide uz rub vrata te do spužvi iza instrument table pa do podnih tapecirunga. Pravac Sarajeva opalim kod sva autostakla na mostarskom raskršću i čovjek mi sve riješi za 130KM i otada ni kapi.
Provjeri prvo šajbu jer to je uzrok skoro svih problema vlage u auta. Dovoljno je da je silikon prodisao i eto belaja iako je šajba na izgled bez oštećenja.
Ako nije to onda ne znam šta bi moglo bit u Golfa.
I hvala švabi na stavljanju glavnog kompijutera i pola releja uključujući relej paljenja pod noge suvozača, točno gdje vlaga prvo može da se pojavi.
 
Ja mislim da je meni ondje kod one plastike gdje su brisaci vidio sam da je unutra prljavo lisce i tako vidjet cu ovih dana da majstor skine plastiku,sumnjam da je do sajbe.
 
Top