Moji radovi update:Passat 3BG Variant

Moji radovi update:Passat 3BG Variant

Početnik
RE: Moji radovi update: Skoda felicia Pick-up

Evo jedne Felicie u mojoj PS garazi ! ;)

Prerade:Zatamnjene stopke i farovi,ofarbani branici i lajsne,bad look,crna hauba i "kabina",clean brava,felge,spustanje,zatamnjivanje,Spoilerlipp od Audi RS3 sportback,maska bez znaka.

I imaa sijenaaa :D :lol:

Original:



Uploaded with ImageShack.us

CHOP:



Uploaded with ImageShack.us

Pohvale, kritike.....
 
Član
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

Prvo malo pohvala, napokon si naučio fino selektovati auto, i fino si ga ofarbao, brave, stakla i branik je extra, al si ga brate usr'o sa ovim bad look-om, nikako si to odradio, i hauba k'o da je izgorenim uljem premazana.
Nego, napreduješ
;)
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

zAaKy je napisao(la):
Prvo malo pohvala, napokon si naučio fino selektovati auto, i fino si ga ofarbao, brave, stakla i branik je extra, al si ga brate usr'o sa ovim bad look-om, nikako si to odradio, i hauba k'o da je izgorenim uljem premazana.
Nego, napreduješ
;)

Hvala kolega, hvala i meni je taj bad look malo cudan a hauba te nema sta cudit posto je brush tj. sve je radjeno airbrush cetkom na nekih 50% flow i 50% opacity....;)

jusuf je napisao(la):
Opet si poceo da fuseris ;)

Sto druze? :icon_rolleyes: ;)
 
Član
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

Flow povećaj, opaciti smanji na 20 pa onda pređi par puta, dok ne dobiješ određenu boju, i naravno prije toga ctrl+u da izbrišeš staru boju, jer će se onda pomješati stara i crna boja
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

zAaKy je napisao(la):
Flow povećaj, opaciti smanji na 20 pa onda pređi par puta, dok ne dobiješ određenu boju, i naravno prije toga ctrl+u da izbrišeš staru boju, jer će se onda pomješati stara i crna boja

Da,da naravno isao sam na opciju "desaturate" da skinem crvenu boju, pa tek onda dodavao crnu, ali su se pocele pojaavljivati one rozkasto-zelene tackice pa sam odradio gore pomenutim nacinom tj. brush-om.
 
Član
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

Ma mozes ti i bolje, zato sam rekao da fuseris ;);)
 
Član
RE: Moji radovi update: Skoda Felicia pick-up

desaturate > levels (potamni) > i onda 1-2 sloja brush . i bice dobra ;)
 
Početnik
RE: Moji radovi update: duja modern , and duja old school look

Old school :



Uploaded with ImageShack.us

Malo sam zajebo felne (zadnju pogotovo) , ali nisam mogao upasovati kako treba !

Modern look:



Uploaded with ImageShack.us

Komentari , pohvale , kritike ....sve dobrodoslo ;)
 
Član
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

Ja sad usao sa fona...pogledam tvoj post sa ovim radovima...i utripujem da budzis delove od Yuga na Golfa pogotovo na zadnjoj slici :lol: :lol: :lol: jbga sta da ti radim kad su slike na fonu male :lol:
 
Administrator
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

pa nisi stavio bbs rm/rs na golfa:icon_confused::D:lol:
 
Član
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

sto se tice ovog old s. internet je pun slika .. ako ne mogu ove felge da se upasu .. nadji neke druge . ako si vec sam uvidio da nisi dobro uradio felge .. zasto onda uopste uploadujes sliku. nemoj nam ni pokazivat dok ne upakujes sve dobro .
i tablica .. ako vec ides na neki old trebo si je skroz sklonit .. inace svi mi znamo da je ovo golf ;)

a ovaj .. modern .. felge il su sa prevelike ili sa premale slike .. nazad nebi reko da je uopste felga hehh. i ovaj znak na stranu nije modern hehhe.

Eto no hate .. vec samo deri i vjezbaj. ;) fino je ovo zamisljeno .. :))
 
Top