Moji radovi update:Passat 3BG Variant

Moji radovi update:Passat 3BG Variant

Početnik
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

C.Norris je napisao(la):
sto se tice ovog old s. internet je pun slika .. ako ne mogu ove felge da se upasu .. nadji neke druge . ako si vec sam uvidio da nisi dobro uradio felge .. zasto onda uopste uploadujes sliku. nemoj nam ni pokazivat dok ne upakujes sve dobro .
i tablica .. ako vec ides na neki old trebo si je skroz sklonit .. inace svi mi znamo da je ovo golf ;)

a ovaj .. modern .. felge il su sa prevelike ili sa premale slike .. nazad nebi reko da je uopste felga hehh. i ovaj znak na stranu nije modern hehhe.

Eto no hate .. vec samo deri i vjezbaj. ;) fino je ovo zamisljeno .. :))

Hvala Chuck ;)
 
Član
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

C.Norris je napisao(la):
sto se tice ovog old s. internet je pun slika .. ako ne mogu ove felge da se upasu .. nadji neke druge . ako si vec sam uvidio da nisi dobro uradio felge .. zasto onda uopste uploadujes sliku. nemoj nam ni pokazivat dok ne upakujes sve dobro .
i tablica
.. ako vec ides na neki old trebo si je skroz sklonit .. inace svi mi znamo da je ovo golf ;)

a ovaj .. modern .. felge il su sa prevelike ili sa premale slike .. nazad nebi reko da je uopste felga hehh. i ovaj znak na stranu nije modern hehhe.

Eto no hate .. vec samo deri i vjezbaj. ;) fino je ovo zamisljeno .. :))

i kada spustas obrati paznju ostaje ti stara pozadina pri vrhu
 
Početnik
RE: Moji radovi update:MK2 old school and modern look

Evo malo uzeo osnovu od cika Chuck Norrisa i uradio malcicee drugacije :p Ugl. Clean Look . Sklonjene lajsne i brave , velikee polirane felne , zatamnjena stakla. ;)

Orig:



Uploaded with ImageShack.us

Chop:



Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
RE: Moji radovi update:passat 3BG Variant, Passat B7

3BG vidim niko komentarisao nije.

Pa evo da ubacim novi rad :



Uploaded with ImageShack.us

Klasika : Spusten , zatamnjena stakla , druge felge , tamjene stope , pozicije u maglenkama .

Inace uradio sam ovo za clana George :cool:
 
Član
Onaj rozi passat je dobar, jedino što su felge sa slike male rezolucije, pa su malo mutne.Nego ove šupljine između guma i branika pokušaj ofarbati u crno, puno bolje izgleda, a na ovome drugom, mislim da sam ja bolje upasao felge ;)
 
Član
ne znam po cemu zaaky nije dobro upasovo felge . kod njega su makar okrugle a ne jajaste. a sto se tice crne boje .. uvijek bila zeznuta .. pogotovo ako je original svijetlo siva boja ( kao u tvom slucaju sad ).
a onaj variant iznad. felge su mi nekako .. koda vozi na felgama a ne na gumi hehh . pokusaj zavuc felgu pod branik .. a ostavi malo gume ;)
 
Početnik
C.Norris je napisao(la):
ne znam po cemu zaaky nije dobro upasovo felge . kod njega su makar okrugle a ne jajaste. a sto se tice crne boje .. uvijek bila zeznuta .. pogotovo ako je original svijetlo siva boja ( kao u tvom slucaju sad ).
a onaj variant iznad. felge su mi nekako .. koda vozi na felgama a ne na gumi hehh . pokusaj zavuc felgu pod branik .. a ostavi malo gume ;)

Felge su mi i jedne i druge i meni cudne nekako :icon_eek:

A dbr. na drugom Passatu je boja bila cilj najveci(i ispala je dobro) i zatamniti stakla , a sad felge manje vise , ovo je bila covjeku usluga okvirno da vidi ! :cool:

Inace hvala na kritikama i pohvalama i tebi i Zaaky-u !
 
Član
RE: Moji radovi update: duja modern , and duja old school look

G2_1.6B je napisao(la):
Old school :



Uploaded with ImageShack.us

Malo sam zajebo felne (zadnju pogotovo) , ali nisam mogao upasovati kako treba !

Modern look:



Uploaded with ImageShack.us

Komentari , pohvale , kritike ....sve dobrodoslo ;)

a ovo mi se baš sviđa ... Tako realno ;)
 
Top