moja vozilica hehe / trenutna / Zastava

moja vozilica hehe / trenutna / Zastava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

Evo pošto mi ovako izgleda malo, onako suhoparno heheh stavim crvenu traku po bokovima ono / red line / najvjerovatnije sutra farbam kliješta i doboš u žuto hehe da ga malo osvježim, slike kad bude gotovo
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

hehe,nisam nikad mislio da cu pozelit da imam stojadina,al sam ovog pozelio
stroj bgm
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

vidio sam ovo auto kad sam isao tamo u vitez. odlicno auto ;)
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

odlicna je zastava, to za filter ti je sega skrojiti, sve se moze uraditi....
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

ovo auto sam vidjao nekoliko puta kad sam isao u kiseljak negdje iza busovace i cini mi se da se prodaje.. jesam upravu:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

LudoA je napisao(la):
Jesi ;)
Jelde da je pravi boNbon uzivo.

majkemi pravi boNbon:lol: stvarno je auto uzivo savrseno i felge na njemu morao sam stati da ga vidim bas nekoliko puta isao da gledam gore u auto kuci jednu cvrku pa stao da pregledam autic ali nisam zapazio cijenu..fino auto fino:cool:
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

Ma stavio sam na njega da se prodaje, mada imam još neke stvari odradit da bude onako cakum pakum :), al hehe zezaju me drva cijepam danima, pa sad šišanje ograde pa teko onda sređivanje :)
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

A gdje si tacno u Busovaci!? Dolazim tamo cesce, jer mi je sestra tamo, pa mozda i naletim na njega! Svidja mi se pravo stokec! :)
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

addo je napisao(la):
A gdje si tacno u Busovaci!? Dolazim tamo cesce, jer mi je sestra tamo, pa mozda i naletim na njega! Svidja mi se pravo stokec! :)

Ma odmah iza one vojarne Draga, mada ga ćesto ostavim na cesti dole iza ove dvije krivine :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top