moja vozilica hehe / trenutna / Zastava

moja vozilica hehe / trenutna / Zastava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prošli puta kad sam se pretstavljao nisam znao stavit sliku svog BMW -a ali eto sad imam keca pa ga i stavljam da vidite mada sam od ovih slika još dodao stvari ali nisam još slikao pa ćim budu i vidite inaće sam iz Busovače pozz svima
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

svaka cast kolega najzad jedan sa zastavom fino uradjen jel mozes nam reci neke karakteristike keca motor, menjac, ovijes itd
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

koliko se mogu sjetiti, jednom davno, na emisiji ispuni mi zelju radili su jednog, bas ovakvog...

...cuvaj ga! ;)
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

dobar kec vidi se da je cuvan, pazen i mazen ;)
sretno
 
Član
RE: moja vozilica hehe / trenutna /

E hvala na podršci a evo auto je urađen generalno znači sve je promijenjeno gdje je bilo i malo korozije i to novim dijelovima, ništa optad :). Motor je originalan zastavin 1.1 sa 55 Ks, probao sam u A3M nabaviti filter, ali je problem što kod zastave dolazi odozgo pa ne može da stane pod poklopac motora, ali to mi Ado još traži :) pa vidječemo šta će ispast :). Ostalo, znači farovi, žmigavci, karambolke, auspuh, sajle, lamela, korpa, kočnice etc ima toga još sve je novo, a na njemu je crna antracit metalic mercedesova :) hehe gadna je svaki dan dva puta pranje :)
pozz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top