Moja TV - Wi-Fi?

Moja TV - Wi-Fi?

Pokusaj onda s mog posta sto sam ti dao linkove, znam ljude koji to uspjesno koriste i moze se namjestiti, samo je njima ovisilo od dobre volje montera. Kada ti bude dosadno pokusaj, a ako zeznes, imas svoj backup file, vratis i nema frke. I monteri isto tako rade, imaju fajlove, samo unesu korisnikov username, password, i ovo od telefona, ni oni ne namjestaju svakome od pocetka, tako da ti se skoro na isto svede ;)
 
Član
kao prvo radi se o moja TV , resetuj ruter i neces namjestiti vise iptv,

jednostavno, na ruteru si u brigde modu, ukloni kvaku sa brigdje moda i mislim da pokraj stoji httcp il htpc zaboravio sam tacno, kada to odkacis onda se vise nemoras logovati,

ali reset sa moja tv to ti ne preporucujem , i na mobitelu zna biti problem oko onoe opcije WAP , kod mene je bio bar
 
Član
Ja sam uspio nakon 10 dana na ovim ZTE ruterima, jedva jedva ali sta sam uradio nebi znao se vratiti , zato i napominjem za nas koji ne zalazimo svakodnevno u takve stvari
a ulazak u dosta rutera nije vise lozinka admin- admin

buraz mi radi video nadzore , pa ovi iz inostranstva prikljuce internet ali nemaju pc u kuci samo radi DVR-a da mogu kamre pratiti preko neta i uvjek i non stop bude taj problem sa logovanjem oni iz telekom kao da neznaju drugacije namjestiti, pa smo odkrili da uvjek ostave ruter u brigde modu zato se mora svaki put logovati
kada se ugasi brigde mode i odkaci pokraj njega (htpc il tako nesto) odkaci kvaka onda prodati normalno bez logovanja
 
To su oni mijenjali sifre, ima ova : vr10vr10tajn1pa55 , ako nije, onda izvaditi telefonsko kablo iz routera, i resetovati (drzati 15 sekundi iglicu u dugmetu), nakon toga je admin admin ili koja vec po defaultu. Ovo cisto ako zatreba kome ;)
 
Eo mene opet , upalio sam wi fi kao i prosli put otkacio kvakicu i retetovao mob i sad se mob i komp sve normala povezu , signal na telefonu pun i pise da je konektovan al nema nema , nista ne moze da otvori isto kao da nema interneta a sve je ok sta sad moze biti:icon_mad:
 
zvao sam danas ove iz telekoma , stigli su novi modemi , oni samo kazu da su ovi billion qurac pa et doci ce slijedece sedmice da to postave
 
Član
da ne otvaram novu temu, jel se moze na albis stb-u podesavat rezloucija, meni na svakom prog.na tvu pise 720p..nisam bas u toku s ovim pa..
 
Vjerovatno moze, na Motoroli se ulazi u dodatni menu tako da pritisces na daljinskom "menu" u dijelu gdje trebas ukucati korisnicke podatke, ili prije toga.

@Dragon - Eto onda ih sacekaj, i nek ti stave u routed mode odmah, tj. da je stalno konektovan. NA wireless enkripciju tj. zastitu postavi, nek smanje domet signala ako si u stanu, i ne daj im da odu dok im sa mobitela ne otvoris post na kojem ja pljujem VW :D
 
Član
u mene ovaj zyxel flat ht-ov radi frcera a ako ti je flat neznam zasto ne iskljucis sekuritiy ako te muci moces se jednostavno spajati ili samo radi probe ;)
 
Top