Moja TV - Wi-Fi?

Moja TV - Wi-Fi?

Poz narode , zanima me kako da na MOJU TV model ili sta vec ne rauzmijems e u to napravim Wi lan konekciju , sta se treba uraditi , moraju li se zvati oni ih telekoma ili mogu sam
 
Član
prijatelju sam pokusavao al nisam uspio da napravim ima signal ima sve i konektuje se mobom al nema konekcije....zvao on bhtelecom rekli mu da oni to vise ne rade...ako hoces wifi da sam pravis :D
 
Član
Pokusavao sam ja......al nije islo.
Na kraju pozvao ciku iz Telecoma i on to sve napravio za nekih 2 minute i 15 sekundi:D
 
Član
Ja sam zvao momka sto radi u bhtelekomu reko mi da moram kupit neki isdn wirles router i bez problema spojim preko standardnog rutera i dobijem signal
 
ja imam ovaj od MOJA TV i dobio sam i malu antenu uz njeg , jel moguce da tu treba samo par klikcica da to propradi?
 
Član
Neznam bas za to jer su meni donijeli obicni routher ali ti nadji na netu podesavanje svog routhera i procitas kako se podesi da salje signal preko antene i to isto uradis kod sebe :)
A u slucaju da nemozes sam sebi platis nekom ko zna nece uzet vise od 10-20 km
 
Član
kada su mi doneli novi ruter (ZTE),data su mi rekli da nemoze vise

ali sam udjes u opcije rutera i odkacis tu funkciju ,kod mene radi, brat mi koristi na mobitelu i laptopu sprat ispod mene ustvari svi u kuci koristimo na mobitelima
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Klikni tamo klikni vamo nemma ja zivaca za ovo sutra cu ja zvati ove iz Telecoma sigurno oni to znaju za cas :D

tako ti je i najbolje....i ja sam pokusavao na razne nacine al nije islo....i na kraju rijesio ciko
 
Član
-otvori Explorer
- kucaj 192.168.1.1
- u malom prozoru koji ti se otvori kucas
Admin
vr10vr10tajnpa55
-otvori ti se meni od rutera i ima ti opcija wireless samo tu odkacis kvaku, snimi i gotovo
ako ne uspije ili reset ruter il promjeni naziv mreze ima opcija ali mora raditi imamo iste pakete
 
Član
za ostale članove bez WRoutera a imaju neku staru Wifi antenu (USB ili preko mrežne kartice) mogu također napraviti uz pomoćo "connectify" programa.. vrlo jednostavno šerujete mrežu;)
 
Napravio sam sam Wi-fi vrlo je jednostavno ali sad imam problem sto nece mob da se konektuije , sve odradi nadje ga extra signal i krene da se konektuje i samo izbaci diskonekt i sve tako , da li neko zna sta moze biti?
 
Član
WAP il kako vec moras naci u opcijama na mobitelu, tu sam i ja cackao pa je prihvatio password , to ti je sada do mobitela
 
Top