moja strojkacha / SsangYong Musso

moja strojkacha / SsangYong Musso

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moja strojkacha

edoze je napisao(la):
neko ima pun gepek zvucnika,a ja imam svoj vlastiti orkestar pod haubom i svira na dizel:icon_biggrin:nema mi nista ljepse od zvuka na 3000 obrtaja/min,ona kamionska huka...
joj, i ja volim te dizele i njihovu buku isto kao i ti. onaj zvuk, ima nesto u njemu, bas osjetis neku kamionsku snagu :)
a oni novi td su mi nekako vjestacki, pogotovo kod vw familije, ali zato bmw-ov commonrail fino prede :)
a donedavno sam mislio da je mit to o mercedesovoj nepoderivosti, i sad tvrdim potpuno suprotno, na merc. sprinteru 96god i bog zna koliko na satu, evo vec 3godine se nije dogodio nijedan kvar!!! to bi bilo ocekivano da se taj kombi pazi, naprotiv tovari se kao mazga, skoro uvijek je na max.dopustenoj masi, ali ide, ne staje...
zato vjerujem i da je ssang yong vrijedan pohvale.
 
Član
RE: moja strojkacha

poKle je napisao(la):
edoze je napisao(la):
neko ima pun gepek zvucnika,a ja imam svoj vlastiti orkestar pod haubom i svira na dizel:icon_biggrin:nema mi nista ljepse od zvuka na 3000 obrtaja/min,ona kamionska huka...
joj, i ja volim te dizele i njihovu buku isto kao i ti. onaj zvuk, ima nesto u njemu, bas osjetis neku kamionsku snagu :)
a oni novi td su mi nekako vjestacki, pogotovo kod vw familije, ali zato bmw-ov commonrail fino prede :)
a donedavno sam mislio da je mit to o mercedesovoj nepoderivosti, i sad tvrdim potpuno suprotno, na merc. sprinteru 96god i bog zna koliko na satu, evo vec 3godine se nije dogodio nijedan kvar!!! to bi bilo ocekivano da se taj kombi pazi, naprotiv tovari se kao mazga, skoro uvijek je na max.dopustenoj masi, ali ide, ne staje...
zato vjerujem i da je ssang yong vrijedan pohvale.

ma vw mi nekako stekce,ko traktor,al zato bmw radi ko benzinac,ne cuje se:icon_biggrin:a sto se tice motora nemam zamjerki,ne pusi,presao sam preko 3000 km i nije nimalo ulja potrosio,prije par dana gledao...na leru radi ko i svaka mecka al tek preko 2000 o/min pokazuje pravo lice,kao sto ti kazes,kamionsku snagu...kad ga je ovaj lik sto sam kupio od njega pritisnuo uz piramidu u Visokom,ja blenuo,ide dobro al je zvuk poseban...velika zapremina...za sad slusa,pa vidjecemo do kad:icon_biggrin:
 
Legend
RE: moja strojkacha

stvarno mi je ruzan ovaj terenac,al moze se srediti da lijpo izgleda,al sto se tice motora,extra
 
Član
RE: moja strojkacha

Meni se dizajn uopste nesvida, ali bitno je dase tebi svida , a mora da valja cim je motor od mercedesa
 
Član
RE: moja strojkacha

ma kakav god da je ljepsi je od pande :D:D nemam jos nikakvo iskustvo sa ovom vrstom, ali ako tebe slusa, nek' tako i nastavi ;)
 
Član
RE: moja strojkacha

0g1 je napisao(la):
Meni se dizajn uopste nesvida, ali bitno je dase tebi svida , a mora da valja cim je motor od mercedesa

dignes haubu a na motoru pored SY i mercedesov znak..a i mjenjac je od mecke...a meni nije los,ispocetka mi se zadnji dio nije svidjao,al sad mi extra,valjda tako dodje s vremenom:icon_biggrin:
 
RE: moja strojkacha

pa edise nije da ne vrijadjas.neko se mozda bacio u kredit da bi vozio ovaj autek,zato lakse malo!

druze,meni je zadnji kraj u ovog terenca uvijek bio poruzan,naprijed i nije los,al posto je TERENAC izgled nije ni bitan toliko,bitno da grabi i ne staje.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top