Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!! Opel Kadett E

Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!! Opel Kadett E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

trizex je napisao(la):
A dobro ljudi zar niko ne cita stare postove , error je prodao auto prije par dana

btw error zao mi tvog ljubimca, sta ces  :(
Upravo tako...Upravo sam htio napisati da zive u zabludi...
Da,da kao sto rece kadet je prodam prije nekih 15 dana, poznaniku koji ga je unakazio...Inace ja sam pazio da ne zagrebem branikom gdje, a bogami ovaj dobro zagreba...
 
Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

Gdje je nasao ovu banderu! A lijepo je unakazio ovo auto! Moze li se ista iskoristiti!
 
Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

e vala da je 120 isao,bandera bi mu uletila do zadnjeg sjedista...dobro je on i prosao,slabi su ovi kadeti sto se tice sigurnosti pri sudaru...
 
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

ja isto mislim da se ovdje radi o manjoj brzini ali nemora značit to je samo neka predpostavka glupo je nagađat šteta što je auto razbijeno jer je prijašnji vlasnik uložio dosta truda u auto ali dešava se svašta život ide dalje
 
Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

Ma jebo kadriju kupi golfa,salim se,a steta znam kako ti je kad ti se neko posere u tvoj trud...
 
Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

TDi Power je napisao(la):
Ma jebo kadriju kupi golfa,salim se,a steta znam kako ti je kad ti se neko posere u tvoj trud...

Salio se ti ili ne salio, tako ce i biti..Jbti to kolf je Bog, mogu oni pojedinci pricat svasta, al braco nad golfom nema auta... :)
P.S..Od auta nema nista..Majstor je rekao da se ne isplati praviti jer bi opravka kostala do 2.000km :)
 

JD.

Član
RE: Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!!

cuj 120 hahahaha cega ? kilometara na dan mozda...

50-60 plafon...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top