Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!! Opel Kadett E

Moja Skromna Mas........-U ZABORAV!!! Opel Kadett E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako..Na slici je prikazan Opel Kadett E 89god..2.0 8v (nazalost,al eto) Koji ima dalj zaklj,servo,recaro opremu...Ostalo se moze vidjeti na slikama.... Svi komentari dobro dosli. i pozitivni i negativni...:icon_smile:
1f28b887-d5b1-46cb-beb0-37291a974381
aac775ff-2212-4933-ac71-a2e0ecb5d4f0
34499b8e-3d31-4b97-a4f1-bbd02be2da67
dsc00111cm5.jpg
32ae710c-7834-4202-b5eb-721aadd619e3


Soryy..Na losoj rezoluciji slikano je sa mobom...
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

ja bi mu 20% - 30% zatamnio stakla... mislim da bio izgledao ljepse
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Pragovi ce biti, ako imadnem srecu da ih lik donese...A stakla su urađena nekim 30% folijama presijavaju na plavo..Samo se ne vidi bas dobro..
 
Legend
RE: Evo i moja skromna Masinica

fin je kadett,samo mu pragovi fale da izgleda punije malo
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Fin Kadet samo su mi stopke uzas (bez ljutnje kristali ili led bi ubilo oci na tvom kadetu):D
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Nema ljutnje..A znam i ja da bi ucinile svoje,a u sarajevu na autopijaci mi lik trazi 130€ za stopke sto mi je mnogo izdvojit...
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

hmm previse jeste mislim da su za tvoje auto jeftinije stopke ali kod nas ti pukne cijenu,ali kao sto kazu ovo je skup sport:D:D
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Rolixy je napisao(la):
hmm previse jeste mislim da su za tvoje auto jeftinije stopke ali kod nas ti pukne cijenu,ali kao sto kazu ovo je skup sport:D:D

Je,je itekako skup :)
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Dobar Katted moram priznati, posebno mi se boja svidjela, i moji prijedlozi za eventualne izmjene su promjena stop svjetala i eventualno dodavanje pragova, posto mi je nazalost otvorilo samo jednu sliku onda ne mogu nista sugerisati za prednji dio automobila.
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Sporting je napisao(la):
Dobar Katted moram priznati, posebno mi se boja svidjela, i moji prijedlozi za eventualne izmjene su promjena stop svjetala i eventualno dodavanje pragova, posto mi je nazalost otvorilo samo jednu sliku onda ne mogu nista sugerisati za prednji dio automobila.

http://www.esnips.com/imageable/large/34499b8e-3d31-4b97-a4f1-bbd02be2da67
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Dobar opel,kao sto su vec svi rekli neke pragove i to je to.
PS:Jel ovo onaj crveni pa je samo prefarban?
Sretno u daljem radu;)
Pozz ;)
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

Ne drug ovo je drugi...Crvenko je nasao drugog vlasina, sem toga on je bio 1.4 :)
 
Član
RE: Evo i moja skromna Masinica

ErRoR je napisao(la):
Ne drug ovo je drugi...Crvenko je nasao drugog vlasina, sem toga on je bio 1.4 :)

Ok,ja mislio ti onog prefarbao:icon_smile:,neka je sa srecom;)
POzz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top