Moja nova zvijer, Alfa 156 TS 106kw

Moja nova zvijer, Alfa 156 TS 106kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
extra vozilo.. najvj da cu i ja sebi ganjati nesto ovako samo 1.9 il 2.4JTD..samo da prodam bravceka i onda cu vise razmisljati o tome.. neka je sa srecom i da se navozas;)
 
Član
prelijepa je drug,rekao sam da mi se svidja po performansama prije nego sam vidio slike,sad ovako kad je vidim kakko iizgleda nemam sta drugo reci osim prelijepa je,i stvarno jest,ima tu neku liniju,sretno tebi,da se navozas;);)
 
Član
neka je sa srecom drug i da te posluzi dugo,dugo...
samo pazi to su auta koja se nedaju voziti polako...;)
 
Lijepa, daj jos slika:cool:
A sto se tice vlasnika u Italiji, u papirima ti treba doci (ako nije baceno ili izgubljeno), zajedno sa servisnom i rezervnim kljucem, racun od auta, na kojem pise ime, prezime, grad i adresa kupca iz salona. Cisto ako te zanima ko je bio prosli vlasnik;)
 
Član
T.I. Pragovi sto znaci da bi mogla imati dobru opremu.
Ljepa kao i svaka sto je, samo onaj spojler na gepeku je kvari, ono mi bas djeluje nekako golfovski i ne stoi joj.
Samo da te dobro sluzi.;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Extra alfa,uvjek su mi se sviđale;)Sa tvorničkim podvozjem drži krivine kao na šinama,osjećaj u vožnji je pravo sportski.

Sve u svemu čista petica:icon_smile:

Sretno

u pravu si drug, podvozje stvarno guta krivine, nemam uopste osjecaj da sam skrenuo:icon_eek:
hvala;)

vladica85 je napisao(la):
MA odlicna je,samo skini spojler,narusava njene skladne linije i ne stoji joj bas;)

iskreno imam i ja osjecaj da je malo ubija, ali jedini razlog sto ga cuvam je taj da je fabricki i sto je jako rijetko serijski postavljan pa valjda je neko vidio nesta u njemu, hehe;)

FuelForTheSoul je napisao(la):
Alfa je top svidja mi se pravo, bitno je da je italijan benzinac i to je to sve je ostalo suvisno!!!!!! :cool: :cool: :cool: :cool:
:cool::cool::cool:

djogi86 je napisao(la):
T.I. Pragovi sto znaci da bi mogla imati dobru opremu.
Ljepa kao i svaka sto je, samo onaj spojler na gepeku je kvari, ono mi bas djeluje nekako golfovski i ne stoi joj.
Samo da te dobro sluzi.;)

ima nekih stvari na njoj koje se dosta rijetko vidjaju, npr carbon centralna konzola, siroki usis,kratka rucica mjenjaca, spojler, pragovi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top