Moja nova zvijer, Alfa 156 TS 106kw

Moja nova zvijer, Alfa 156 TS 106kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prije 6g sam poceo sa talijanom tj Unom od 33kw, evo sad sam malo odrastao pa sam odlucio da sebi kupim nekog sto za "nijansu" bolje vuce:icon_twisted:

Radi se Alfi 156, motor 1.8 Twin Spark sa 106kw tj 146ks.
Auto sam slucajno vidjeo u jednom salonu u Sarajevu i bila je to ljubav na prvi pogled.
Sad za sad sam prezadovoljan, od opreme sam dobio sve sem koze, vozio je neki zaljubljenik tuninga u Italiji pa sam na njoj odmah dobio alu felge, fabricki sportski auspuh od grane do rore, gljivu na usisu, koni amortizere, spojler i pragove, carbon interijer, muziku i to mi je dovoljno tuninga za pocetak.:D
Performanse su mu adekvatne kilovatima, kao i potrosnja, sad za sad 230km/h max brzina, meni dosta, i nesmijem vise:cool:

Savjeti od ovih starih znalaca su uvijek dobrodosli naravno jer jos uvijek znam jako malo o ovom autu.

Evo i koja slikica naravno:123:
dsc00834a.jpg

dsc00836x.jpg

dsc00835c.jpg
 
Član
drago mi je sto si se ponovio,nek je sa srecom,puno predjenih kilometara,ja ne mogu vidjet slike,ne znam da li je do mene ili je nesto drugo u pitanju
 
Član
Fino je ti napljuva.:D
Uvijek mi se svidjala, ali bjezim od Italije k'o djavo od krsta.:icon_twisted:
Sta joj je sa airbagom suvozacevim?:icon_confused:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Fino je ti napljuva.:D
Uvijek mi se svidjala, ali bjezim od Italije k'o djavo od krsta.:icon_twisted:
Sta joj je sa airbagom suvozacevim?:icon_confused:

skoro u svake se ona plastika uvije, valjda od sunca, napravio sam to bas jutros, pukne ona kopca ispod vremenom, skinuo poklopac i stavio novu kopcu, a nije nikad iskakao ako si na to mislio;):icon_mad:
 
Član
ITALY je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Fino je ti napljuva.:D
Uvijek mi se svidjala, ali bjezim od Italije k'o djavo od krsta.:icon_twisted:
Sta joj je sa airbagom suvozacevim?:icon_confused:

skoro u svake se ona plastika uvije, valjda od sunca, napravio sam to bas jutros, pukne ona kopca ispod vremenom, skinuo poklopac i stavio novu kopcu, a nije nikad iskakao ako si na to mislio;):icon_mad:

Dobro je i drago mi je!;)
 
Član
Extra alfa,uvjek su mi se sviđale;)Sa tvorničkim podvozjem drži krivine kao na šinama,osjećaj u vožnji je pravo sportski.

Sve u svemu čista petica:icon_smile:

Sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top