moja kecina

moja kecina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala kolege evo danas kupio nove org. kablove 901kn:icon_mad: ali dobro je bilo je nesto popusta pa cemo sutra da ga palim:123:
 
Član
evo zamijenio kablove i da palim auto kad ono nece dva dana se jehbo mijenjao bobinu, kapu, rotor i na kraju ustanovim da novi kablovi nevaljaju...

evo slike da vidite kako sam slozio nosac kablova a i vodu sam slozio tu sam se dosta namucio jer sam morao crijeva i nosac ventilatora kemijati...










pa crijeva vode ali cini mi se da cu to ponovo raditi jer mi se nesvida ovako




nosac ventilatora





 
Član
evo napokon sam ga dobio da radi na leru i probnu voznju sam imao te sam neopisivo sretan i nemogu vam opisati kako auto ide s tim da nemam drugu jer mi fali jedna gumica na salt heblu i auto kada se prebaci iz prve u trecu nevjerojatno nastavi vuci sutra cu kod majstora za auspuh i po dijelove za reparatu salt hebla pa cemo onda postelati paljenje sa vw-ovim aparatom pa cemo onda vidjeti prave rezultate.:123:
 
Svaka cast :123: Kecina je GROM...I saam, sam takav...Kao malo dijete, nesto me ispuni hocu da "poletim" :lol: Sa srecom u nastavku...
 
Član
hvala vam, puno je lakse raditi kada te netko podvali ovako;)

ma nemogu vam opisati danas kada sam otisao na probu kada sam ga stisnuo nisam mogao vijerovati stanem na semaforu i pita me frend kaj ti se noge tresu? ja sam kao dijete bio sretan i uzbuden da su mi se noge tresle od uzbuđenja:lol:
 
Član
hvala kolega.

evo danas ga dovezo od majstora sto mi je radio auspuh.

zaboravio sam slikati ali auspuh je fi 55mm sada cemo jos gumice promijeniti na saltungu i neke stangice pa cu jedan dan na poslu si paljenje postelati sa aparatom sada u pon kada pocnem raditi.
 
Član
frge reparirane (otislo 200e)



usminkan poklopac ventila:



nabavljen orginal poklopac akumulatora za jedinicu:



jedna umjetnicka za kraj:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top