moja kecina

moja kecina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
super ti to napredujes,samo napred,steta sto nisam prije ovo vidio mogao si dobiti taj volan na poklon od mene.ja ga dao za cenera smeto mi,ja sebi drugi nabacio
 
Član
kec je napisao(la):
hvala ekipa;)

jos samo sada da nabavim zadnju klupu od gti-a i tapacirunge zadnje meni osobno ne smeta nista ni ovako ali sta ces moras slusati curu i njezine zahtijeve :lol:

ne daj curi da gleda gti-eve:lol:
 
Član
kecina je sve po knjizi a stzaces sa zadnjim diskovima jeli to u planu ili beciklin
nevalja vidit hrdjave dobose iza jebene felne

ali svaka cat ok keca ces napravit cudo josa samo da meni nabavis 1.8turbe a ja tebi dam ovaj i onda bi kec bijo strela


sve u svemu veliki BRAVO
 
Član
@ to: tdi intercoler: ma dobijo bi i lovu samo da ga imas

@ to armin: ma recimo da nije cura nego neke maloljetnice:cool:

@ to zdravko: ma u planu je i zadnji most od sirocca ali financije jebu:-(
 
Član
hvala:icon_smile:

bila bozicnica;) pa u planu jedan skuplji zahvat ali za sada ce ostati tajna.

ralicu kupio tu u zg-u u velasu imaju karoserijske dijelove za sva vozila cijena nije ni velka sa popustom me izasla 280kn cca 50km.
 
Jao divan kec...Svaka cast...Moja tiha patnja...Samo naprijed i drzi se pravca kojim se kreces...Svidja mi se sto radis Old School...
 
Član
Evo iscito sam citav projekt i postove i samo cu reci "svaka cast"!
I sretno u nastavku samo tako nastavi!
Svidja mi se ovaj fabricki look! :cool:
 
Početnik
adi187 je napisao(la):
Evo iscito sam citav projekt i postove i samo cu reci "svaka cast"!
I sretno u nastavku samo tako nastavi!
Svidja mi se ovaj fabricki look! :cool:

potpis..samo tako nastavi,old school,nista plastic fantastik... ;)
 
Član
evo skupilo se nesto novaca za motor pa sam kupio 1.8 16v (kr) sa duplim solexima 40 sada je motor unutra te pomalo uredujem instalaciju mijenjam neke sarafe orginalnima jer volim da to sve izgleda kako spada...
trenutno kec ne vozi jer skupljam lovu za auspuh od grane ga moram ponovo napraviti i trebam svijecice i kablove nove kupiti to cemo ovaj tijedan nadam se rijesiti te i gumice na saltungu zamijeniti jer je saltung skroz u k.... te nemogu drugu brzinu dobiti....

evo slikica:

motor unutra ali hladnjak vode nije spojen



hladnjak od dvojke 1.6 td sa klimom napominjem da je od vozila sa klimom jer obicni bez klime neide gore jer izvodi smetaju fergazerima te se crijeva nemogu spojiti na kiler onda...



izrada nosaca za kuciste ventilatora...





hand made ispusna grana, kasnije sam ove matice sto ju drze na glavi zamijenio orginalnima bakrenima jer ovi su ruzni na oko...

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top