Moja Hondica EG3 :)

Moja Hondica EG3 :)

Član
djtopa je napisao(la):
Prodajem ja amortizere i opruge s Integre:icon_biggrin:

narucio sam danas farove kristalne JDM :) i felge stizu sutra tako da ce amortizeri malo pricekati... :) al svejedno koliko trazis da znamo? :p
 
Član
evo ljudi i felge su pale,radi se o kosei felgama,15",4x100,ET38... Felge su nove i stavio sam gume sa starih felgi 195/50... Mislim da ce fino izgledati na hondi :)







toliko za sad bice u ponedeljak i slike drugih radova na autu... :)
 
Član
Dobre su fele milose,mislim da ce joj fino leci...samo laganica krenulo se fino raditi..a de mi reci koliko te kesha izasao sticker ?
;)

djtopa je napisao(la):
Prodajem ja amortizere i opruge s Integre:icon_biggrin:

pasu li na eg-a i koliko bi para bilo ?
 
Član
memi je napisao(la):
Dobre su fele milose,mislim da ce joj fino leci...samo laganica krenulo se fino raditi..a de mi reci koliko te kesha izasao sticker ?

Hvala :)
izasao me oko 8km,ebay :) stigao je bas brzo :)

I inace da ne zna ko za koliko dodju farovi kad se naruce preko ebay-a?
 
Član
evo par slika od danas,nisu nesto slike najbolje al vidi se sustina,auto je ogoljeno skinute kvake,retrovizori,lajsne,pragovi,izravnan je prednji lijevi dio sto je bio malo udaren,hauba i blatobrani sredjeni,sad cekamo farove da dodju da bi mogli fino sve uklopiti... I ako ima ko da je narucivao farove preko ebay-a za koliko su mu stigli ja sam svoje narucio prije 4 dana....









Po haubi je bilo par cvokica od leda pa je to sanirano...


Mogu reci samo da sam zadovoljan sa majstorima jer obracaju paznju na svaki detalj i nista ne ostavljaju,tako da ne mogu docekati da se auto zavrsi al isplati se cekati :)
 
Član
Stamba_EG je napisao(la):
memi je napisao(la):
Dobre su fele milose,mislim da ce joj fino leci...samo laganica krenulo se fino raditi..a de mi reci koliko te kesha izasao sticker ?

Hvala :)
izasao me oko 8km,ebay :) stigao je bas brzo :)

I inace da ne zna ko za koliko dodju farovi kad se naruce preko ebay-a?

ja stiker izradio sebi za 5KM (sutra slika)
btw pogledajte u mene na sajbama mogca narudba da i vama odradim :icon_smile:
 
Član
mario05 je napisao(la):
Stamba_EG je napisao(la):
memi je napisao(la):
Dobre su fele milose,mislim da ce joj fino leci...samo laganica krenulo se fino raditi..a de mi reci koliko te kesha izasao sticker ?

Hvala :)
izasao me oko 8km,ebay :) stigao je bas brzo :)

I inace da ne zna ko za koliko dodju farovi kad se naruce preko ebay-a?

ja stiker izradio sebi za 5KM (sutra slika)
btw pogledajte u mene na sajbama mogca narudba da i vama odradim :icon_smile:
kad mi se neka svidi ja ti javim pa mi odradis.. :) vidio sam kod tebe i odlicne su :)
 
Član
Milose jel ti nju komplet lakiras ?Nesto nisam povezao sad ovo sve unazad....Mogao bi i fele pljusnuti u bijelo a?
 
Član
memi je napisao(la):
Milose jel ti nju komplet lakiras ?Nesto nisam povezao sad ovo sve unazad....Mogao bi i fele pljusnuti u bijelo a?

ma da komplet je radim :) svu limariju i hocu da bude savrsena :) a za fele ne znam,vidjecemo kako ce stajati na autu,a posto su nove zao mi da im ovu orginalnu boju diram i da prckaju ljudi po njima :D
 
Član
bijela boja bi bila odlicna na crvenom autu... cak i ja razmisljam svoje Rote okreciti u bijelo.. a mozda i u grafit sivu...
 
Član
mario05 je napisao(la):
bijela boja bi bila odlicna na crvenom autu... cak i ja razmisljam svoje Rote okreciti u bijelo.. a mozda i u grafit sivu...
vidjecu jos,vidio sam par slika sa bijelim felgama i odlicno izgleda,al vidjecu nisam jos siguran :)
 
Član
Evo ljudi radilo se... oslajfano je svo auto sredjene sve neravnine koje su bile,sprickitovana hauba,blatobrani i branici,sredjeni zadnji rubovi... pa evo par slika :) sve se detaljno radi,nista se ne ostavlja... auto bi trebalo biti gotovo za nekih 6-7 dana... :)














toliko za sad :)
 
Top