Moja Hondica EG3 :)

Moja Hondica EG3 :)

Član
Evo ljudi da i ja uvezem nesto u ovu japansku garazu :)
Radi se o mom prvom autu,rijec je o Hondi Civic Eg3 1.3 16v HB... Kupio sam je prosle godine u septembru (mijenjao za beverly-ja :) ),autic je stvarno u korektnom stanju presla je sad nekih 200000km, motor je u dosta dobrom stanju,limarija je tu i tamo BILA dobra ( recicu i zasto BILA),sto se ostaloga tice enterijer je dosta ocuvan vidi se da je auto cuvano ( koliko toliko) :) E sad glavni dio :D Planirao sam je komplet farbati i raditi komplet limariju i sve sto ide sa tim,da bi mi se prije 7 dana dogodila mala nesreca,neka cura nije stala na znak stop oduzela mi prvenstvo i bas u moju hondu da udari :( uglavnom,razbila mi je lijevi far,lijevi blatobran,branik i malo haubu iskrivila... Kako sam ja svejedno planirao raditi auto kompletno za nekoliko dana to je bila sreca u nesreci,bolje i sad nego kad je sredim :)
Kupio sam sve dijelove ,ganjao na sve strane na kraju u Sarajevu nasao haubu i blatobran,u Zenici branik i tako :) uglavnom sve je prikupljeno,auto je odvezen kod limara i pocelo je vec polako da se radi,bice i slike neke samo dok poslikam malo.. :)

Uglavnom ne zamjerite sto sam razvukao ovoliko :) sve sto budem radio bice uslikano i postavljeno... :) Toliko za sad... evo i par slika ali starijih... nove ce biti uskoro... Hvala na volji da sve ovo procitate :D



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

OmO

Član
Lijepa Hondica, sretno u daljim radovima
shocker.gif
 
Član
ljudi hvala svima... trebale bi biti neke slike danas :)
@erol_brcak: a bice i neke gewinde al polako nema se trenutno :) neka nas! :D

i sto se tice tog spustanja,citao sam nesto po forumu,kakvo je rjesenje da uzmem samo tvrdje opruge ne krace od 40mm,pa onda jednom kasnije kad se bude moglo da dodju gewinde. Zanima me da li se to isplati raditi i ima li kakvih posljedica,ako cu sjebati nesto radije cu pricekati i voziti KOZU :D I ako mi mozete reci sa kojeg mi auta pasu opruge i kako se krecu cijene? :)
 
Član
lijepa hondica tvoj me stari zvao za dijelove imo sam nekih dijelova izgleda da je brat to prodao nekome nemam pojma
sredi to da valja EG-a je lakse utegnuti nego crx-a civica ....
vidim imas air bag-ove na volanu i suvozacevoj strani strani sto je rijetkost za eg-ove

sretno
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
lijepa hondica tvoj me stari zvao za dijelove imo sam nekih dijelova izgleda da je brat to prodao nekome nemam pojma
sredi to da valja EG-a je lakse utegnuti nego crx-a civica ....
vidim imas air bag-ove na volanu i suvozacevoj strani strani sto je rijetkost za eg-ove

sretno

jeste jeste... cuo sam za tebe i nekako nabavim broj i na kraju nista nisi imao :) al nasao sam sve sto mi je potrebno... :)

evo ljudi danas sam skupio konacno sve dijelove tako da se pocelo auto rastavljati i od sutra polako pocinju konkretni radovi :) evo par slika jest da nisu nesto al dobro :)

Evo prvo da vidite koliko je auto udareno...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

I onda sam polako prvo izvadio sjedista,sredisnju konzolu,tepih...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Pa su skinuti branici,hauba,blatobrani...



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Evo jedna slika auspuha koji sam stavio prije nekih mjesec dana i auto se bolesno cuje :p



Uploaded with ImageShack.us

I "novi" dijelovi... :)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

nastavice se... :)

P.S. hvala svima na lijepim zeljama... :)
 
Top