moja buba - Komentari projekta

moja buba - Komentari projekta

Administrator
po meni nema nikakve veze sto ti je to auto uzor i sto si napravio po njemu. Auto odlično izgleda trenutno, a mogu mislit kakvo će biti kada sa završi:cool::cool:

po meni je skoro svaki VW Golf 2 kopija jedan drugog, ako ćemo tako gledati, no ovo nije tema toga.
 
Hvala svima ....badboy mirsadgolf edin.m Yellow pioneer_09 ... krovj je od tvinga dobro je legao ali trenutno se malo teze otvara (valjda ce se uhodat) ,,Ne znam sta se vise opcenito u zivotu moze smislit a da nije vec izmisljeno , a pogotovo u auto svijetu .Svi smo mi negdje nesto vidjeli pa smo reki " E VIDIS ONO JE SUPER I JA CU SEBI"Navest cu vam primjek koliko ce vas u to vjerovat ili ne neznam.Kad je se posla smisljat unutrasnjost bilo je raznih idea, VOLAN OD LANCA VEC VIDEN , UNUTRASNJE RUCKE ZA ZATVARANJE VRATA VEC RIJEDE VIDENE , SALTREBA , NA VRHU KOSTUROVA GLAVA, ONAJ KRIZ,KUGLA , KLIP OD MOTORA ITD. i padne meni na pamet BOXER , e reko super i jedva ga nadem i kad neki dan gledam neki video (ne kazem da je ovaj od mene vidjeo boze sacuvaj )i PUFF . opet kazem mozda niko nece povjerovat .Ovaj video sam vidjeo tak kad sam ja zavrsio ,pogledajte 4:33...


http://www.youtube.com/watch?v=LClBO-7sdUE

Tako sta vise smislit kad je smisljeno sve ..
 
Administrator
ma sta te briga. Furaj svoj fazon :) Auto će ti biti perfektno.

Ja vjerujem da svako ko sredjuje auto ima neki uzor po kome radi :)
 
tako je, tko god radi auto je bar nešto šta ima već vidio negdje, samo je pitanje kako je to ukomponirao..

ova buba mi izgleda zakon, boja je prejaka :D jedva čekam da je vidim sklepanu :cool:
 
Član
STREET-STORMS je napisao(la):
krovj je od tvinga dobro je legao ali trenutno se malo teze otvara (valjda ce se uhodat) ,



I ja sam na svoj Renault 4 stavio krov od twinga, u svijetu to bas ljudi masovno rade. Sto se tice otvaranja uzmi WD-40 i poprskaj po onim vodilicama kuda klizi krov i sve ce biti ok ;);)
Predobar projekat. Volio bih nekada uzivo vidjeti kako ovo izgleda sve... Odakle nabavljas dijelove i to?
 
Ekstra, pratim projekat preko fejsa vec neko vrijeme. Sto neko rece, ona rat style Buba i ova tvoja kad se sastanu ne zna se koja ce veci fol biti ;)

Kad je planirano da se zavrsi, hocemo je gledat naredne sezone gdje?
 
Mnogi su rekli neide to sa tim ovo ono , e ide neki novi fazon nesto drugacije tj, svega po malo.Klepanje je davno trebalo bit zavrseno ali eto ide pomalo ,nikad se nazavrsi na vrijeme sto se palnira.Krov dok je bio skint namazali smo sa masti po vodilicama i ocistio , ide on ali malo teze ,,vazno je da ne prokisnjava , a valjda nece..Dijelovi ebayaustija cak i amerika, hrvacka bosna , otpadi itd...Zavrsetak se blizi kraju radi se struja i sve oko sruje jer je sve i jedan kabal izvaden i sad je sve na novo .Mislim Akbd u prvo idemo u Gradisku . Hvala svima
 
Top