moja buba - Komentari projekta

moja buba - Komentari projekta

Član
Svaka cast na trudu...ali meni se to cini pre ekstremno sto radis za moj ukus i steta je mozda ovakvo auto ne restaurirati u originalnom fazonu ili mozda nekom german stylu :) ali samo naprijed kako si zamislio sigurno ce biti nesto jako neobicno !
 
Outrage je napisao(la):
Svaka cast na trudu...ali meni se to cini pre ekstremno sto radis za moj ukus i steta je mozda ovakvo auto ne restaurirati u originalnom fazonu ili mozda nekom german stylu :) ali samo naprijed kako si zamislio sigurno ce biti nesto jako neobicno !

eee to je bit svi se uhvatimo istog fazona ,, pa sam kontao ode ja malo drugacije ,
 
Član
prijatelju svaka cast treba imat muda za vakav projekt jer kad nesto brusilicom osjeces jebeno je to vratit u prvobitni polozaj samo tako nastavi bice predobra i ja slazem mk1 al ja nesjecem voliko ali ipak malo da
 
Član
STREET-STORMS je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Svaka cast na trudu...ali meni se to cini pre ekstremno sto radis za moj ukus i steta je mozda ovakvo auto ne restaurirati u originalnom fazonu ili mozda nekom german stylu :) ali samo naprijed kako si zamislio sigurno ce biti nesto jako neobicno !

eee to je bit svi se uhvatimo istog fazona ,, pa sam kontao ode ja malo drugacije ,

:cool::cool::cool:
 
MantaFan je napisao(la):
Koji motor ide u nju?

Biti ce strasna kada izadje na cestu. Svaka cast, sretno u daljnjim radovima. ;)

motor je 1600 od kombija , nista posebno , malo jaci od njenog

enesss je napisao(la):
ovo ti je premocno druze , kad se vise auto sklapa da se na nekom skupu pogleda auto

pa evo mislio sam da cu stic u gradisku ali nista , trenutno se priprema za farbanje ostalo je sve spremno za sastavljenje .. ubrzo
 
Top