moja buba - Komentari projekta

moja buba - Komentari projekta

Član
RE: moja buba

Jao jao svaka cast, mada iskreno vise volim kada napravis filmic. Tad uzmem kokice i zavalim se :D

Sto se tice volana, prvo sam kontao da varite lanac na felge, pa kontam i nije tako losa ideja =), al kada sma vidio na kraju ostao sam bez teksta =)

Za auspuh mali savjet, ja ga nebi ostavljao ovako ravnog, mozda da mu krajeve odsjeces pod nekim uglom, po meni bi bili puno puno bolji....
 
Član
RE: moja buba

Strašan projekat, puno sreće u nastavku i svakako nas redovno obavještavaj kako napreduješ
 
RE: moja buba

Hvala hvala . pa te krajeve cu zasiljit kao na motorima sto bude, samo nisam stigao,,i idu na niklovanje naravno.
 
Član
RE: moja buba

odlicna ideja za volan, nadam se da ces ga jos dotjerivati, a ne ostaviti ovako "rat" ?
 
Član
RE: moja buba

odličan projekt, svaka i cast.. volan je odlican, nekada davno sam gledao nekim švabskim novinama.. al' kod nas 1.put vidim.
svaka ti cast, samo tako nastavi! ;):cool:
 
RE: moja buba

Pozz dali neko zna gdje se mogu nabavit mala stakla , ili ko je mozda radio,ili to moze rezat... , prednja , zadnja sajba i bocna stakla, za hot-rod-a. bilo kakva informacija mi treba prija spustanja krova,Hvala
 
Top