moja buba - Komentari projekta

moja buba - Komentari projekta

Član
RE: moja buba

ooooooooooooooooo, evo nam još bugojanaca.
Ne sumnjam u tebe, kakva ti je škoda, i ovo mora da bude sex na cesti.
Nego daj na drugi klip, nisam ovo viđao po bugojnu, da je vidim ovako, pa možda je i prepoznam.
Nego, ako ti išta zatreba, svoji smo, zovi ;)
:cool::cool::cool:
 
RE: moja buba

fin projekat,kod nas se prije godinu dvije vozala buba 2,0 16v derala sve moguce :D eno sad je sva onako napucana u dvoristu bez motora hehehe

tebi sretno ;)
 
Član
RE: moja buba

joj svaka cast za projekat, a jel sta motor radjen dodatno il je ostao na fabrickim specifikacijama??

Nadam se da ste sasiju napravili kako treba ne daj boze da u krivini pukne sta pa da bude uhhhh ne daj boze :icon_cry::icon_sad:
 
Član
RE: moja buba

Kod mene stari spali bubu 72' garaziranu od 72' a na satu imala 75000 km. On je dobio na poklon od jednog djeda koji se citav zivot vozio sluzbenim autom. Buduci da se to sve odigralo u HR na HR tablama nije htio da je ovamo dovozi na popravak i jbji ga ode buba nekome trecem licu ...
 
Član
RE: moja buba

STREET-STORMS je napisao(la):
pa jest jos toga je uradeno,drugi snimak za koji dan, na tockovima je , hahaha cekam da diskovi budu zavrseni, ljudi treba mi motor, 1600,sve sto sam nasao ili nevalja ili je preskupo,, ili sta mislite o ugradnji vodenog hladenja,,,

ima lik u Kiseljaku kod Tuzle radi s bubama odavno a i ima rezervnih dijelova i motora. trenutno nisam kod kuce ali za jedno mjesec dana cu otici da vidim pa ti javim
 
RE: moja buba

Motor ostao fabricki, znaci nista nista nije radeno osim sto je bojeno, i stavljeno je elektronko paljenje (t.y. musa) novi kablovi (uhhh skupii),novo sito, i tako . a taj adater naprijed je napravljen od punog zeljeza i jako jako je cvrst , a na snimku se cini da je to labavo , a nebi trebalo nista spast jbg,, drago mi je da si pogledao. pozz
 
Član
RE: moja buba

STREET-STORMS je napisao(la):
Motor ostao fabricki, znaci nista nista nije radeno osim sto je bojeno, i stavljeno je elektronko paljenje (t.y. musa) novi kablovi (uhhh skupii),novo sito, i tako . a taj adater naprijed je napravljen od punog zeljeza i jako jako je cvrst , a na snimku se cini da je to labavo , a nebi trebalo nista spast jbg,, drago mi je da si pogledao. pozz

dobar posao si odradio :cool::cool:
 
RE: moja buba

dobar,dobar posao,a i fele ce da je otvore u struku:D
neg skoro svake sam subote gore,pa ak si za kaficu,ostavi br.da te zovem;)
 
Član
RE: moja buba

STREET-STORMS je napisao(la):
Motor ostao fabricki, znaci nista nista nije radeno osim sto je bojeno, i stavljeno je elektronko paljenje (t.y. musa) novi kablovi (uhhh skupii),novo sito, i tako . a taj adater naprijed je napravljen od punog zeljeza i jako jako je cvrst , a na snimku se cini da je to labavo , a nebi trebalo nista spast jbg,, drago mi je da si pogledao. pozz


Pa jbg pogledao prvi dio i vidim da kvalitetno radite, onda sam jedva cekao drugi, a sada jos vise cekam treci. Vi ko seriju snimate, na najboljem dijelu prekinete :lol::lol::lol::lol::lol:.
Vjerujem ja da je cvrst, necu da ispadne, da ja nesta supljiram, ili baksuzam, jer G sila u krivini je cudo. Al haj ako nista nije sada neki motor od 150 KS, u svakom slucaju neka te dugo sluzi i da ne bude nekakvih nezeljenih situacija.

Sretno jos jednom i hvala na odgovorima ;)
 
RE: moja buba

Imali kod nas negdje blizu ovog

http://www.wolfgangint.com/Parts/Stainless+Steel+Fuel+Line+and+Fittings/

http://www.chircoestore.com/catalog/index.php?cPath=109_115_538
 
Top