moj peugeot 206

moj peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aa.. vidim posluso si me i prijavio se :) po mom misljenju lijepa 206 ii u svakom slucaju mi se vise ovaj branik svidja od onog starog :) ;) al polahko nikome se nigdje ne zuri :) all obavezno postavi i stare slike ;) :) sretno u daljnjim radovima
 
Član
lijep autic ;),,,nista ja cu u auto stavit katalog iz TAXI-BAR-a,,pa kad budem u odzaku,,,ako te vidim,,,da ti dadnem,,,pa malo pogledas sta ima sve za tvoj auto,,,,pozz:icon_biggrin:
 
Član
ma postavit cu sam moram jos oko ovog dosta raditt pa zato mi trebaju i prijedlozi neki p da vidimo sta se more uradit a more za katalog to dobro bi bilo poozzzz
 
Član
zadnji kraj kriv izgleda ko udareno auto,iako nije,,al mi se svida unikatan je,,a prednja maska mi se nesvida ni malo nelezi mu,,,ni ove dzidze po haubi,,po brisacima,,po meni jos jedan auspuh,mozda neku imitaciju difuzora nabaciti,da se 'ispravi' ...,angel eyes farovi,,prednja maska naspram zadnje ,,retrovizore u boju auta neke 17ke felge i to je to,,
 
Član
mmmehiodz je napisao(la):
joj druze ma sve to polako,ako bogsda bit ce sve to tako i ja zamisljam

isti si ja,,treba para svima:lol:
pa ja bi isao na taj stil malo dalje od 'fabrike' a privlacno izgleda zadnji kraj i to u pozitivnom smislu,,mislim meni svako ima svoje misljenje
 
Član
Sorry ali meni se ne svidja ni malo kako si ga sredjivao :D
skidaj te plastike sa njega :icon_twisted:
sta je pod haubom :icon_question:
 
Član
kako ljudi znaju da izfrustriraju....al me nervirate svi djuture...ovo mi se nesvidja ovo skidaj ovo neskidaj....ljudi svako sredjuje po svojoj mjeri....on ce ga vozit....sta imate da se vezete jedan na drugog....nije da pozdrzavam plastiku...ali pug ko pug....sve mu lijepo stoji....svi su mu do sad rekli da nevalja plastika na njemu....nizi ovjes i to....hajmo rec covjeku svaka cast radis ga za sebe...ti ces ga vozit i ti to volis uradio si to jer ti se to svidja nemoj mo covjeku ubit njegove sne i zelje....hajmo malo respecta na uradjen posao....jaruGa moj svaka cast i samo peri lava i uzivaj....
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
kako ljudi znaju da izfrustriraju....al me nervirate svi djuture...ovo mi se nesvidja ovo skidaj ovo neskidaj....ljudi svako sredjuje po svojoj mjeri....on ce ga vozit....sta imate da se vezete jedan na drugog....nije da pozdrzavam plastiku...ali pug ko pug....sve mu lijepo stoji....svi su mu do sad rekli da nevalja plastika na njemu....nizi ovjes i to....hajmo rec covjeku svaka cast radis ga za sebe...ti ces ga vozit i ti to volis uradio si to jer ti se to svidja nemoj mo covjeku ubit njegove sne i zelje....hajmo malo respecta na uradjen posao....jaruGa moj svaka cast i samo peri lava i uzivaj....

drug, nije li poenta da ti kaze neko svoje misljenjeonako kako i misli.
a kad je nesto uradjeno dobro, lose ili prosjecno ovdje je to nagradjeno objektivno koliko SMIJEM to primjetiti!?!?!?!?
 
Član
naravno da smo svi tu na forumu da damo savjete i pomazemo jedni drugim samo meni smeta sto svi imate nesto protiv stila cim nije German... meni je extra peugeot i momak fura malo drugi stil od vas.. :S zar i nije bit da pravis SEBI auto za SVOJ cejf... i bilo bi dosadno da svaki auto izgleda isto zar ne?? opet kazem :) svaka cast na Peugeotu!
 
Član
ma ja i to sto kazete al nije on jos gotov ovo je samo povrsinsk dio ima jos dosta toga oko njegaa da se radi
 
Član
nista ja lose nisam mislio.....a li koju god temu da otvorim da je neko radio JAP stil....svi odmah mani plastike fantastike....samo zato sto je neki sa foruma rekao da je clean look najljepshi spusti i zatamni i felge nabaci i to je to....mislim smijesno.....izvini na off-u...prijatelju....samo guraj sta volis....cijenim tudja misljenja.... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top