moj peugeot 206

moj peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta mislite vi narode o ovome i sta bi jos trebo doradjivat itdd da sad nepricam i dali ima ko kake felge promjer sarafa 4x108 4 rupe

9ffcb0223a1ac663f7154b624eddbf75.JPG



5a9ea235f5168f3b0405201621bb0950.JPG

d748e7741bc0eb04704cbc97e9a45972.JPG
 
Član
e drug samo skini te plastike sa brisaca. i nemoj te jeftine didje kupovat. bolje je bez njih ;)
 
Član
bolji da si ostavio citavo auto kako je bilo :icon_confused: de stavi sliku kakav je bio prije pa ces vidjeti komentara.......
 
Član
Skini to sa brisaca, nemoj kvariti Peugeot:cool:
Koji ti je motor, oprema, ovo, ono,...:icon_question:
Daj malo informacija:cool:
 
mmmehiodz je napisao(la):
sta mislis na ostalo

prskalice i spojleri na haubi u crno,ovo na brisacima skinut,zadnja karambolka je ko kakva karikatura,nidje veze,natpis ne znam sta znaci,al moze i to ljepse da ima smisla...(nije valjda igrica NFS carbon) :D
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
mmmehiodz je napisao(la):
sta mislis na ostalo

prskalice i spojleri na haubi u crno,ovo na brisacima skinut,zadnja karambolka je ko kakva karikatura,nidje veze,natpis ne znam sta znaci,al moze i to ljepse da ima smisla...(nije valjda igrica NFS carbon) :D

a natpis je najvjerovatnije ime kluba
 
Član
e ovako ja bi da sam na tvomje mjestu stavio alu felne angel eyes naprijed Xneon i zadnje angel eyes , ne svidja mi se zadnji izgled nesto al et
 
Član
Zadni branik mjenjaj nestoji mu bas i ja bi izveo jos jedan auspuh na desnoj strani :) spusti ga malo kad nades neke felgice dobrea one svjetlece stvari maknes sa brisacam kao sto ti kazu samo ga kvaris :( a evo jedna slika kako bi ti ja preporucio auspuf

2540390641_eb6f6f32e0.jpg
 
Član
Drug u principu 206-ca treba felge dobre i nizi ovjes. Neki detalji origigi peugoet (spojlercici neki kulturni cisto da razbiju svakodnevnicu) nisu na odmet.

peugeot-206-turbo.jpg

Ovo sto si uradio sa karambolkama mene bode u oci. mozda si pomijesao dva stila koji neidu skupa.

Da imas kakve alu. felge, da si spustio auto, cekao, ljepse vrijeme i pobjegao sa ove trave. Vjerovatno to nebi bilo toliko strasno. Probaj sa crvenim stopama mislim da ih zatamnis u transparentnu crvenu.
242768-7072-83002-gal_peugeot206_2.jpg
 
od svega jedino prednji branik moze proci, mada ima i ljepsih. a taj hrom na usisu ventilacije i brisacima nikako ne stoji. a i zadnji dio mi nekako celav.
 
Član
joj sta ste sve napisali valja pofatat sve hehe ma sve cu ja to promjenit dok krene ljepse vrijeme zato damije kake felge pa ako ko zna dje ima i tako to a i ako zna ko za angel eyes dje ima posto vam dje ja zivim nema ni za lijeka
 
Član
mmmehiodz je napisao(la):
joj sta ste sve napisali valja pofatat sve hehe ma sve cu ja to promjenit dok krene ljepse vrijeme zato damije kake felge pa ako ko zna dje ima i tako to a i ako zna ko za angel eyes dje ima posto vam dje ja zivim nema ni za lijeka

hahahaha nemas pojma,pa aj rec gdje zivis:D kako ja sve nabavim:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top