moj mercedes C280

moj mercedes C280

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
boss_C200 je napisao(la):
dobro mu stoje i ove felge na slici...
i324801_najj.jpg

evo njih imas na marketu- http://www.market.ba/oglas/196167

i ove su dobre za tvog merca-
http://www.market.ba/oglas/229541
http://www.market.ba/oglas/218552

evo i merca s takvim farovima-
i324825_blackmerc1.jpg


ps. odakle si narucio djelove, i kolko ce te kostati ovi farovi,ako nije tajna, moze i PM!


e ovako prijatelju tajna nije nikakva farove i gril i ovaj znak sam narucio na ebayu i platio farove 220 $ , a grill i znak 150$ ugl nije skupo. ove felge 18-ke su premoćne a pošto isto mišljenje dijelim i za svoju vozilicu najvjerovatnije tj. dok jos malo razmislim budem ja kupio ove felgice aBd ugl hvala mnogo jer nigdje nisam vidio nista slično LP

tibor987 je napisao(la):
farovi predobri druze :icon_eek:

nadam se prijatelju i hval za komentar

Hodbina je napisao(la):
mece,meca,i samo meca,
sva su kola kola a mercedes je auto,,:lol:,,tako smo mi u hercegovini prije govorili,a sad ko zna nije vise ko je bilo,,,samo care tvoja mecka je super

hvala prijatelju i hvala mom starom sto mi dade vako fin autich LP
 
Član
extra mecka...jedva cekam da vidim dijelove postavljene...i meni se ovo svidja,al mi ne odgovara zadnja vuca,cesto imam obaveza pa po nekakvim brdima hodam...inace bi ovakva mecka bila u mojoj garazi ;)
 
Član
stari dobar ti je merc, još dok dođu scvi ovi dijelovi i dok namontiraš, ...boli glava...:cool:
što se tiče felgi ako već nisi kupio ništa, toplo preporučujem Keskin, jer na mercovima (a i na drugim autima) sve izgledaju odlično, ja na svom imam KT3 17" i super mu stoje iako bi ih ja sutra mijenjala za monoblock AMG...
e i da te pitam...
kakva je procedura oko naručivanja dijelova preko e-baya, pukla sam na neke štopke, moram ih naručiti čim skužim kakva je procedura sa onim pay palom...:icon_mad: ako znaš može i na PM..
 
Član
@aksham , tu smo da pomognemo jedni drugim, a posto imamo istu mecku, trazio sam neke stvari za nju, pa sam naletio na dosta djelova...ugl kupi ove flege keskin i neces se pokajati, predobro mu stoje, bolje nego AMG monoblock...samo im probaj malo spustiti cijenu i bice super! evo felge na svakoj meci dobro stoje.... a farovi uopste nisu skupi, a najljepsi su koje sam vidio! samo ja taj gril nebi stavljao na mecu, nego bi taj tvoj ofarbao u mat crnu, al nebitno je moje misljenje;)
i326144_keskin.jpg

ni ove nisu lose
i326147_IMG0078.jpg

ps. pozuri sa felgama, i ako ih uzmes obavezno postavi sliku! LP
 
hehe ove zadnje felge su koliko ja primjetim AMG style IV :D vrijede ko mecka cijela :cool:

farovi su extra , ali maska je bezze , trebao si uzeti onu koja je dolazila uz najbolji paket opreme , mislim da je kod W202 to esprit , te keskin felge su replika MAE felgi i nisu previse skupe , s obzirom koliko MAE kosta :D

ja ti ih ne bi preporucio , vise mi se svidja ovaj fazon
VIPw202b.jpg
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe ove zadnje felge su koliko ja primjetim AMG style IV :D vrijede ko mecka cijela :cool:

farovi su extra , ali maska je bezze , trebao si uzeti onu koja je dolazila uz najbolji paket opreme , mislim da je kod W202 to esprit , te keskin felge su replika MAE felgi i nisu previse skupe , s obzirom koliko MAE kosta :D

ja ti ih ne bi preporucio , vise mi se svidja ovaj fazon
VIPw202b.jpg

jesu na ovoj zadnjoj slici AMG, al meni iskreno ljepse keskin:)
a eto nadji covjeku takve felge kao na tvojoj slici i kupit ce, nije lako naci dobre felge,jbg...a ove keskin su idealne za njegovu mecku, a eto ih na marketu... ako do septembra budu na prodaju(al nema sanse) ja ih uzimam, prodat cu motor!
ps. i ja sam isto rekao za prednju masku, nece biti lijepa na ovom Mercedesu, ovaj znak je prevelik, ali eto... pozz

evo ovako ne treba da izgleda Mercedes:icon_biggrin:
i326507_IMG0001.jpg


a ovako bi trebao izgledati;)
i326514_1010281.jpg
 
nisam rekao da budu ovakve , nego na onaj fazon , one keskin bolje stoje na w203 , pa nek naruci sa ebay-a , vidis da zna kako to ide.

Felge

mislim da je ovo prihvatljiva cijena za njih ;)
 
Član
cijena cise nego prihvatljiva, felge odlicne! cut cemo sta on kaze, koje ce i sta ce....da se ja pitam keskin...al eto stvar ukusa, meni se svidja jedno, tebi drugo, njemu....al vidjet cemo sta ce bit na kraju:cool:
 
Početnik
jel imas ti i land rovera sa volanom na kontra strani?ovo je auto c180 veoma ocuvano i veoma dobro,nema klime ali je c180 daleko od 280;)
 
Član
jos jedne felge- http://www.market.ba/oglas/254787
evo i stopki za W202 220 KM- http://www.market.ba/oglas/254449
 
Član
Super ti to radiš druže,siguran sam da ćeš i odlične felge izabrati.
Ja bih ostavio onaj znak umjesto pljosnatog,sviđa mi se da vidim onaj nišan ispred sebe,nekako je dobar osjećaj :)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Super ti to radiš druže,siguran sam da ćeš i odlične felge izabrati.
Ja bih ostavio onaj znak umjesto pljosnatog,sviđa mi se da vidim onaj nišan ispred sebe,nekako je dobar osjećaj :)
VELIKI POTPIS!!!!
 
Član
ee raya hvala znači svima na komentarima postujem sve sto napisete i pokusat ću sve odgovorit vidio sam danas ove keskin felge 18 - ke na kosevskom brdu na jednom audiju S8 i fakat su prebolesne ali posto sam donekle ogranicen s lovom moram jos dobro oko svega toga razmisliti dalje . Takodje htio bih da se zahvalim Diablu jer mi je javio gdje mogu nać AMG fele odlicne ugl pozz svima i javljam kako projekat nastavlja....;)

Schumi je napisao(la):
Super ti to radiš druže,siguran sam da ćeš i odlične felge izabrati.
Ja bih ostavio onaj znak umjesto pljosnatog,sviđa mi se da vidim onaj nišan ispred sebe,nekako je dobar osjećaj :)

ma neznam prijatelju malo mi nisan dojadio a ako mi bude neobično bez njega uvijek ga mogu vratiti :cool:

boss_C200 je napisao(la):
cijena cise nego prihvatljiva, felge odlicne! cut cemo sta on kaze, koje ce i sta ce....da se ja pitam keskin...al eto stvar ukusa, meni se svidja jedno, tebi drugo, njemu....al vidjet cemo sta ce bit na kraju:cool:

ma vjeruj da sam ja mogao sam odlucit ne bih ni pravio ovu temu neg neznam ni sam sta da proberem ... a stipu mene budalu valjda će sve biti kako treba LP:lol:

Vernes_AMG je napisao(la):
nisam rekao da budu ovakve , nego na onaj fazon , one keskin bolje stoje na w203 , pa nek naruci sa ebay-a , vidis da zna kako to ide.

Felge

mislim da je ovo prihvatljiva cijena za njih ;)

stvarno su ove felgice pre bolesne i mislim da bi dobro stajale tj. viđo sam ih na onim SL500 starijim ali ako ne bude nista od ovih AMG sto mi je drug Diablo nasao a ne uspijem one keskin nimalo spustiti cijenu evo meni sreće ...:icon_smile:

boss_C200 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe ove zadnje felge su koliko ja primjetim AMG style IV :D vrijede ko mecka cijela :cool:

farovi su extra , ali maska je bezze , trebao si uzeti onu koja je dolazila uz najbolji paket opreme , mislim da je kod W202 to esprit , te keskin felge su replika MAE felgi i nisu previse skupe , s obzirom koliko MAE kosta :D

ja ti ih ne bi preporucio , vise mi se svidja ovaj fazon
VIPw202b.jpg

jesu na ovoj zadnjoj slici AMG, al meni iskreno ljepse keskin:)
a eto nadji covjeku takve felge kao na tvojoj slici i kupit ce, nije lako naci dobre felge,jbg...a ove keskin su idealne za njegovu mecku, a eto ih na marketu... ako do septembra budu na prodaju(al nema sanse) ja ih uzimam, prodat cu motor!
ps. i ja sam isto rekao za prednju masku, nece biti lijepa na ovom Mercedesu, ovaj znak je prevelik, ali eto... pozz

evo ovako ne treba da izgleda Mercedes:icon_biggrin:
i326507_IMG0001.jpg


a ovako bi trebao izgledati;)
i326514_1010281.jpg




e te felge stvarno jesu fine a i ta ti je na pravom mjestu da nije lako izabrati prave felgice a za tog crvenog merca bih ja zhivot svoj dao i ti bi jer mislim da je to onaj 320 AMG LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top