moj mercedes C280

moj mercedes C280

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
felge koje na tom autu savrseno stoje su AMG MONOBLOCK

to su ove felge LINK

motor jako pouzdan jedan od najboljih benzinaca sto je merc proizveo

a reci mi jesi li mu ti ugradjivao xenon i da li si mjenjao cijeli far ??
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
aksham je napisao(la):
poKle je napisao(la):
aksham je napisao(la):
xenone vec ima a za stakla neznam jer su mu fabricki malo zatamnjena pa kako da ih ja jos zatamnjujem
zar ne znas?

pa sprejem, crnim !

to ti izgleda fakat profesionalac pa haj kad vec crnim sprejem farbas stakla daj citav forum nauci kako pa da se vise ne peglaju ljudi s folijama :icon_evil:

nemoj se odma ljutit, to je ba zajebancija...covjek se malo nasalio, nije mislio ozbiljno

I ja se malo shalim da je profesionalac :lol:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
felge koje na tom autu savrseno stoje su AMG MONOBLOCK

to su ove felge LINK

motor jako pouzdan jedan od najboljih benzinaca sto je merc proizveo

a reci mi jesi li mu ti ugradjivao xenon i da li si mjenjao cijeli far ??

aaa ove fele su boli glava pa vas molim da ako iko ikad nadje gdje ih ima kupit nek mi javi pozz, a sto se xenona tice dok ga je stari vozo on mjenjo tj mjenjan je cijeli far
 
hehe al ove su ti uzasno skupe , nadji ti neku repliku ovog modela , nema tih felgi koje bi mu bolje stajale , jos 18'' ;)
original AMG Monoblock 18'' polovan kosta 1000€ sa gumama a nove oko 1500€ , pa ti izaberi :)
a dobro je to ako je mjenjao cijeli far , jer bi imao problema kasnije .
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe al ove su ti uzasno skupe , nadji ti neku repliku ovog modela , nema tih felgi koje bi mu bolje stajale , jos 18'' ;)
original AMG Monoblock 18'' polovan kosta 1000€ sa gumama a nove oko 1500€ , pa ti izaberi :)
a dobro je to ako je mjenjao cijeli far , jer bi imao problema kasnije .

ma care moj halalit cu ja i milju eura samo da ih negdje nadjem
 
Član
IGY je napisao(la):
ako ces ga sredzivat
stavi kakve 18-ke zakucaj ga u pod zatamni stakla, xenone, i nista vise ne diraj

I ja bih ovako nesto slicno preporucio, i mozda farbanje u drugu boju... al to bih ostavio kao zadnju opciju.
 
Član
Naidje se na te felge ponekad, i budu pojeftine po 800-1000KM...jer ljudi ne znaju pravu vrijednost ovih felgi, i neda im se cekat da naidje neko ko bas zna, koliko one vrijede...
Istina je da te felge ponajbolje stoje w202 C klasi..
Stavi jos slika, unutrasnjosti itd....felge pod hitno moras mjenjat...
Moja preporuka je, felge, malo ga spustit,ukoliko bude potrebno uz 18-ke..,ispolirat ga, i uz taj motor bi extra dobro dosao neki auspuh:)
e da jel automatik??ili
 
Član
CocaCola je napisao(la):
Naidje se na te felge ponekad, i budu pojeftine po 800-1000KM...jer ljudi ne znaju pravu vrijednost ovih felgi, i neda im se cekat da naidje neko ko bas zna, koliko one vrijede...
Istina je da te felge ponajbolje stoje w202 C klasi..
Stavi jos slika, unutrasnjosti itd....felge pod hitno moras mjenjat...
Moja preporuka je, felge, malo ga spustit,ukoliko bude potrebno uz 18-ke..,ispolirat ga, i uz taj motor bi extra dobro dosao neki auspuh:)
e da jel automatik??ili

nije automatik a auspuh tj citav izduv je amg to jos stari mjenjo :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top