moj mercedes C280

moj mercedes C280

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jarane nemoj previse razmisljat,zabolit ce te glava,sa takvim mecom,i bilo koje felgice od ovih da stavis,i onu masku super ce biti,bez sekirancije;):123:
 
Nije 320 AMG , to jos nije izmisljeno :D , C36 AMG


a nije bas tako , cuj koje god felge da stavis dobre ce biti , uz ovu masku i ruzne felge neces imati to sto si htio a znam da hoces auto koje se svima svidja , prvenstveno tebi a i ostatku.

ne mora znaciti ako Keskin felge dobro stoje na audiju da stoje i na tvom mercu .

puno srece u izboru , nemoj se zahebat ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Samo da te podrzim,prvo te AMG ako mognes ako ne,onda ganjati druge varijante

hvala za podrzavanje

Hodbina je napisao(la):
jarane nemoj previse razmisljat,zabolit ce te glava,sa takvim mecom,i bilo koje felgice od ovih da stavis,i onu masku super ce biti,bez sekirancije;):123:

nadam se prijatelju i hvala u svakom slucaju

Vernes_AMG je napisao(la):
Nije 320 AMG , to jos nije izmisljeno :D , C36 AMG


a nije bas tako , cuj koje god felge da stavis dobre ce biti , uz ovu masku i ruzne felge neces imati to sto si htio a znam da hoces auto koje se svima svidja , prvenstveno tebi a i ostatku.

ne mora znaciti ako Keskin felge dobro stoje na audiju da stoje i na tvom mercu .

puno srece u izboru , nemoj se zahebat ;)

za ovog merca C36AMG nisam znao fkt ali et uvijek se nesto nauči ma maska manje vish a felge su stvarno po meni najvažniji detalj tako da jos malo moram promisliti a tebi care sretno u svakom slucaju LP ;)
 
ma brate i maska igra bitnu ulogu , pogotovo jer cini veliki dio naprijed , nemoj tu stavljati , nece lijepo izgledati , pokusaj je zamjeniti za neku Esprit sa vise onih chromiranih lajsnica ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top