moj golf

moj golf

sky walker je napisao(la):
@nermin suljagic hammera sam postavio mojih prvih 10 minuta na bht mislim da se vidi sta inace radim ( jedan od mojih radova sa autima )

@almir gr hvala za kompliment nisam bio u srebreniku to je mozda bila neka replica moga auta :lol:

@AnDel hvala drug. kod mercatora jeste bio moj golf

nenad je napisao(la):
Ma Golf je odlican, sve kako treba :cool:

hvala prijatelju bogami i punto se cakli ono pravo dobro a i felge su mocne jos uz kombinaciju da je punto spusten perfekcija:cool:



salim se druze,reko nek se malo zapitaju...heheheh
imas + od mene za golfa druze...
 
Član
fali ti nesto na ovom braniku naprijed, bas sam gledao nocas, moras popuniti one 3 velike rupe nekako, bsa djeluje kao da mu nedostaje dijelova....
 
trizex je napisao(la):
fali ti nesto na ovom braniku naprijed, bas sam gledao nocas, moras popuniti one 3 velike rupe nekako, bsa djeluje kao da mu nedostaje dijelova....

upravu si fale mrezice !!!!hahahah pokusat cu da objasnim ja vozim 70 kmh
kod tomine kafane jecmiste ,onda izleti macka ( haman zurila kod tome ) baci se ona pod auto i proleti kroz srednji otvor karambolke!!!
ostala je ziva i je,,,la mi srednju mrezicu pa ja izvadio i one bocne zbog snjega jer je i zimi spusten golf . kada bude ljepse vrijeme valja mi to i jos par sitnica odraditi.
 
ima kod mene armaturne mreze..samo je prefarbaj cetkicom u crno i eto ti unikatan izgled...hehehe
trebao si slikati poklopac rezervara,nek vide ljudi par detalja jos na silverbullet-u... ;-)
 
almir_gr je napisao(la):
Lijep golfac, jesi li mozda bio parkiran kod Trocadera u Srebreniku sad u subotu? Vidio sam jednog ista boja i isti branik naprijed!

taj Golf je iz Srebrenika, momak radi u Trocaderu
Sky@
Dobar Golfic drug ;);)
 
Član
sky walker je napisao(la):
trizex je napisao(la):
fali ti nesto na ovom braniku naprijed, bas sam gledao nocas, moras popuniti one 3 velike rupe nekako, bsa djeluje kao da mu nedostaje dijelova....

upravu si fale mrezice !!!!hahahah pokusat cu da objasnim ja vozim 70 kmh
kod tomine kafane jecmiste ,onda izleti macka ( haman zurila kod tome ) baci se ona pod auto i proleti kroz srednji otvor karambolke!!!
ostala je ziva i je,,,la mi srednju mrezicu pa ja izvadio i one bocne zbog snjega jer je i zimi spusten golf . kada bude ljepse vrijeme valja mi to i jos par sitnica odraditi.

jal' si ti bio u blizini tome bog zna kakve su se tebi macke prividjale :D
 
@ArminM hvala drug

@GreenDevil takodje hvala bogami i tvoj golf je bio odlican sjecas se na susretu kod piemonta
zbog tebe su morali ponovo da rade fasadu ahahahahaah
:lol::lol:
 
sky walker je napisao(la):
@ArminM hvala drug

@GreenDevil takodje hvala bogami i tvoj golf je bio odlican sjecas se na susretu kod piemonta
zbog tebe su morali ponovo da rade fasadu ahahahahaah
:lol::lol:

ma to je bila iluzija,moj Golf nije cadio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
GreenDevil je napisao(la):
sky walker je napisao(la):
@ArminM hvala drug

@GreenDevil takodje hvala bogami i tvoj golf je bio odlican sjecas se na susretu kod piemonta
zbog tebe su morali ponovo da rade fasadu ahahahahaah
:lol::lol:

ma to je bila iluzija,moj Golf nije cadio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nije cadio eko 4 motor :lol:
 
sky walker je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
sky walker je napisao(la):
@ArminM hvala drug

@GreenDevil takodje hvala bogami i tvoj golf je bio odlican sjecas se na susretu kod piemonta
zbog tebe su morali ponovo da rade fasadu ahahahahaah
:lol::lol:

ma to je bila iluzija,moj Golf nije cadio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nije cadio eko 4 motor :lol:

aha a imo je i katalizator u saobracajnoj :lol::lol::lol::lol:
 
Top