moj golf

moj golf

ovo je moj golf
sredio sam ga jer mi je siber smetao
samo sam trazio razlog da pocnem akciju ahahah
tu sam stavio i RS karambolku audi b4 brave i steke
kristalni farovi i stopovi
perla boja iz opelovog programa
 
Legend
svaka cast,dobar posao....bas lijep golf,mislim da bi jos ljepse izgledao sa origigi branikom naprijed...;)

jel ova RF naljepnica samo onako,ili ima nesto:icon_smile:?
 
BHT Ovisnik
fino si uklopio ovaj branik,sto je najbitnije ne izgleda kao ćuning:cool: fin golf,samo daj nesto ljepsih slicica:cool:
 
hvala
ja sam ga sredio da se meni svidja
sve plastike su u boji auta
elektricni podizaci stakala
folije centralna brava
u stopovima leddiodne sijalice
pozicije u prednjim zmigavcim
ljuti 15 oz
zimi 14 bbs
remus orginal
i jos tako sice
 
Član
Fin golf samo (old schooler kako jesam) volio bi ga vidjeti sa standardnim dubokim branikom.
A sta od RFa imas u autu (u stvari sta od I.C.E.-a imas sve)
;)
 
prelijep golf.....jasan i glasan!!!(znas ti Walkeru sta ja mislim o tvojoj makini)
Veliki pozdrav za vlasnika ;-)

Kako mi je zao sto si prodao Hummer-a....al morao bi sigurno vecu garazu zidati,a ionako nemas prostora vise...
 
Lijep golfac, jesi li mozda bio parkiran kod Trocadera u Srebreniku sad u subotu? Vidio sam jednog ista boja i isti branik naprijed!
 
@nermin suljagic hammera sam postavio mojih prvih 10 minuta na bht mislim da se vidi sta inace radim ( jedan od mojih radova sa autima )

@almir gr hvala za kompliment nisam bio u srebreniku to je mozda bila neka replica moga auta :lol:

@AnDel hvala drug. kod mercatora jeste bio moj golf

nenad je napisao(la):
Ma Golf je odlican, sve kako treba :cool:

hvala prijatelju bogami i punto se cakli ono pravo dobro a i felge su mocne jos uz kombinaciju da je punto spusten perfekcija:cool:
 
Hahaha vjerovatno jest, ono cudno bas, ista boja i ista karambolka naprijed hehe! U svakom slucaju lijepo golfic isp'o!
 
Top