Moj Golf stari...

Moj Golf stari...

Član
Imam ja Mercedesa ne treba meni to auto za pokazivanje.Nebi ja to radi ćeifa,niti se tu ima šta prebolit.To je moje prvo auto,na njemu sam se naučio voziti,to je auto bilo kod nas 20 godina.Ne možeš ti na C klasu voziti po snijegu ili zakačit prikolicu i ići po šljunak ili u ribolov ili kakav odmor negdje u prirodi.Mercedes je koristan dok je na asfaltu,Golfa bi uzeo isključivo zbog tih stvari gdje je Mečka beskorisna.Daleko od toga da je Mercedes loš,ali Golf je bio sposobniji u mnogo više slučajeva

Ne razmisljaju svi isto druze moj. Meni su novija auta dosadna za voziti, isto kao da nisam povezan. Opet kazem svako ima svoje. Postujem ja nova auta, ali meni stara su zanimljivija imaju nesto posebno i to je to.
 
Član
Imam ja Mercedesa ne treba meni to auto za pokazivanje.Nebi ja to radi ćeifa,niti se tu ima šta prebolit.To je moje prvo auto,na njemu sam se naučio voziti,to je auto bilo kod nas 20 godina.Ne možeš ti na C klasu voziti po snijegu ili zakačit prikolicu i ići po šljunak ili u ribolov ili kakav odmor negdje u prirodi.Mercedes je koristan dok je na asfaltu,Golfa bi uzeo isključivo zbog tih stvari gdje je Mečka beskorisna.Daleko od toga da je Mercedes loš,ali Golf je bio sposobniji u mnogo više slučajeva.Koliko puta sam sebi reko,"a de grijota ga protjerati ovuda"

Prvi dio recenice je bio upucen r32...al et ispade da sam se zeznuo.

A sad ne znam sta tebi taj golf predstavlja, imao sam i ja golfa (ne toliko dugo kao ti) i mogu ti reci da mi je od svih auta sto sam imao najmrzi ostao u sjecanju. Ali vidim da je tebi ostao u lijepom sjecanju, pa sto da ne.
Kazes da je auto kod istog vlasnika vec 3 godine...Znas li kako ga je odrzavao ? Da ne bude on samo vozao, posto si reko da nije nista uradio na limariji, da li je sta radio na motoru ?
Zasto mercedes ne mozes voziti po zimmi ? Imao sam i ja w203 isao je sasvim normalno, imao je i kuku ali nisam nijednom kacio prikolicu a mislim da nije neka velika razlika od octavie.

R32...ne vidim ugodjaj vozanja u divci :)
 
Član
Mečka ide gde god ide i golf ;)
samo nemaš srce da ga provučeš ,nije ti zao golfa imaš dijelova na trafici,ako na mečki šta zakačiš uhvatiš se za glavu ;)
 
Top