moj Golf 2 1.8 GTI 8V od pocetka do kraja

moj Golf 2 1.8 GTI 8V od pocetka do kraja

dobar geti, moRam te pohvaliti ;)
par prijedloga,, eksterijer gti spojlere, misLim na prednji
i na zadnjoj haubi siroki,, a enterijer,, tabla crna sa crvenom
cizom i crvenim osvteljjenjem,, ostalo na isti fazon, mozda malo
gti kariranih kombinacija za siceve, kulturne patosnice sa porubom
crvenim, Da sve bude u f ulu, pozz;)
 
za spustanje imam original opruge i amortizere koje trenutno prodajem jer meni ne pasu tj. ne mogu odkloniti brujanje auspuha od zadnji most vozio sam se na njima 2 mjeseca i skinuo ih ali bas mi ih je zao prodat jer spuste auto za 6 cm a zadnji se mogu stelovat po visini imaju na sebi 4 podioka za stelovanje nije na saraf nego na zeger prsten
a i ne mislim vise u njega nista vise ulagat nego skupljam novce za nesto mladje ;)
 
Golf je extra sa vana ali za unutrašnjost :icon_question: ali ako je tebi OK onda je i nama,sve u svemu je dobar!
 
Mali update
priprema za ljeta stigle ATS dvodijelne felne 15-ke 7J ;)

fa4o7r.jpg


i jedna u prolazu jedva ga uhvati u kadar :lol:

vytpuo.jpg


slijedi restauracija tj. farbanje dok je ovih zimskih dana
za boju se jos nisam odlucio ali kako stvari stoje garant ostaje bijela ali kvalitetno odradjena ;)
za rub ne znam dali da poliram jer i nije nesto sirok oko 2.5-3 cm
ako imate koju pametnu recite :lol: ;)
 
dobar je golf..
al kad vec radis :D i ulazes
-sto mu ne ofarbas gornji dio prednjeg i zadnjeg branika u crno..bit ce mnogo ljepse
zatim
-(ja po slikama mislim da imaju plasticni rubovi ali da su i oni ofarbani u crveno ) ??
te ako uopste i nema rubova postavi mu plasticne rubove i kakve lasne po vratima,prvo prefarbaj i izrazito crnu boju (ako ti je zao uzet orginalne zbog kesa ono.. kupi nove obicne siroke lajsne i rubove, to nije puno para ,a nije ni chunning :D i pragove bar ofarbaj u crno)
-nabavi prednji LIP za branik od gti onaj dublji..dvodjelni (ima ih po 50 tak marki) i NARAVNO NISTA NE FARBAJ OD OVOGA U CRVENO JER TI FALI MALO KONTRASTA- crveno -crno
-izvuci crvenu liniju na prednjoj masci
-retrovizore vrati u crnu boju
-zatamni zmigavce
..i ja bi felge u sivo..nebih u bijelu..
eto mojih par razmisljanja, sve u svemu nisu velika ulaganja a mislim da ce se vecina slozit da mu ovo nedostaje
i jos..po meni su mu i ove felge male..ne zaboravi 50%+ auta su felge..vjeruj
nadam se da sam pomogao :D
 
Član
svako ti govori de ovo de ono svako svoj ima ikus i svako ce ti reci svoje misljenje ali za neki detalj ako nije uredu onda nije..meni izgleda lijepo duja pogotovu sad s ovim felgicama i ndces fuliti i ako ispoliras a i da ostanu bijele odlicno mu stoji bijelo..unutrasnjost nisi sliko da i tu komentarisem ali na ovu boju il sve bijelo unutar il sve crno naravno u kozu..stopke se lijepo uklopile sa felgicama kad bi bile tamnijje moramo bi stopke zatamniti..al ovako je super..;)
 
dobar golf samo ako ti je jos unutrasnjost onako crvena mijenjaj to...ako sam dobro vidio ofarbao si u crveno svaki pa i najmanji dio koji se lakse skida...svako ima svoj ukus ali misli i na one koji se voze sa tobom...hehe...ali ako ti tako volis nishta ne mijenjaj
 
Fino je cuti svacije misljenje ali ja sam striktno pitao za boju felni i nista vise tako da je jasno ;)

smoked zmigavce original imam al to je meni bezze kad ljudi samo po noci vide dali si dao zmigavac ili ne
za dan da ne pricamo pogotovo zimski prljava cesta jos ih i ona zamaze i nema uocljiv si pravo ;)

GTI lip imam a da struzem asfalt to necu ko u nas extra putevi pa da se vozam s lipom i jos ga sam sebi zgazis
a necu ni snijeg s njim da razgrcem ;)

Sve u svemu auto se voza svaki dan bilo to žega , vlaga , magla ili zima ovo se voza svaki dan ja ga u zimskim danima ne pakujem na spavanje jer nije vrijedan toga nije on mene kupio nego ja njega šta mu sve radim dobro me i slusa a evo 3-ća godina nisam u njeg ulozio malter-ne skoro nista zamjenio ulje i to je to jer nemam potrebe da ista mjenjam ali kad sam ga radio islo je sve u njega novo od ogibljenja lezajeva diskova i svega farbanja itd.... samo mu motor nije diran nisam mu ni remenje izmjenjo a kod mene je 4 godine
i za te 4 godine evo puni 100 000 km
tako da znate da samo pitam sa nesto a ne za cijelo auto interesuju me samo felne i nista vise ne idem po skupovima i ne natjecem se za medalje nego ovo sto e na njemu neka bar izgleda na nesto koliko toliko bitno je da nis ne visi s njega i to je to

Pozzz ;)
 
Član
Fin Golf,,i ja bih felge u sivu boju onu malo tamniju,,stavi slike unutrasnjosti da vidimo kakva je sad sigurno dosta bolja od one ;)
 
Prvo ne slazes forumu auto vec sebi, radi onako kao ti se svidja ;)
meni se dopada tvoj golf bas zato sto nije iz vana crno crven, sto mora svaka
dvica biti na istu foru :icon_question: gdje se razlicitost izgubila na tuning forumu.
gti spojler prednji obavezno, vjeruj i ako zapnes on je neunistiv, samo sesavije i vrati
 
kako bude bit ce kad ošmirglam onda cu razmisljat a do tada stay tuned ;)

lip ce doci na svoje na ljeto imam i lajsne imam sve samo ne stavljam vise nista na njega dok nesto drugo ne skontam s njim za sada neka stoje na stalazi ako duja nekad ode za dobre pare :lol: ti lipovi i lajsne ce biti pravo zlato :lol:
a za 2 godine ode Duja u old timere pa ce tada biti nesto od nje ali fabrika i detaljno da detaljnije nemoze bit naravno bit ce u njoj oprema koja je bila i kad je izasla iz fabrike do tada kuliramo ;) jedino ako je do tada ne prodam :lol:
 
dobra geteca,vidim sinoc malo ti gori oko auspuha plastika,da produzis roru,il da malo odmaknes zadnji lonac ;)
 
Top