moj Golf 2 1.8 GTI 8V od pocetka do kraja

moj Golf 2 1.8 GTI 8V od pocetka do kraja

Član
iz vana mogu reci da je oke,,,ali bret tu unutrasnjost uriktaj i kakav detaljniji opis vozila uradi :icon_exclaim:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
kakav tuning ono je kalamarenje prodaje ga lik za 3.000km i tvrdi da je GTD a ono obicni cadjo od 40kw

nisam napisao tuning nego ćuning, znam ja dobro sta je ono, onaj golf je supalj ko ista, moze glumit Kremenka u njemu, nogama da koci:lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
sto se opisa tice pa evo ukratko:

servo volan
abs
bi-xenoni
kristalni farovi
crveno bijele stopke
remus kratki japanski stil
centralna s alarmom
distanceri naprijed 1,5cm nazad 2,2cm
alu-felne 9J 14-ke
sportski volan
papucice alu
LG cd,mp3 4x55w
pojacalo neko americko 1200W
bass rora neam pojma kolko wati

za dalje planiram 15-ke felne i ugradnju klime i naravno ono sto svi kazete da je fuj unutrasnjost
ide presvlacenje u kozu a za boje jos nisam siguran najvjerovatnije nesto crno-bijelo.
 
Član
Unutrasnjost u golfu najljepsa full crno. ;)
I ofarbaj dio karambolke na kojem stoji tablica u crno i naprijed i nazad. Po meni bi bilo za klasu bolje tako
http://www.matey-matey.com/g60_synchro_gallery.jpg

I ne znam jeli grjesim il .. al cini mi se na slikama da nemaju distanceri :icon_question:
 
na slikama koje sam okacio ranije nema distancera na tockovima
ali evo nove slike na koima imaju distanceri
ipak ovo je rucna izrada distancera ne neki kupljeni
materijal koi sam koristio je duraluminijum a samo busenje rupa na distancerima me kostalo 50KM
ev slike:

11435010.jpg


a ovo mi je stari nije htio izaci iz kadra :lol:

48613945.jpg


99918091.jpg
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
kakav tuning ono je kalamarenje prodaje ga lik za 3.000km i tvrdi da je GTD a ono obicni cadjo od 40kw

ako mislimo na istog zelenog golfa sto mu je sada nabacivao neke plasticne rubove i lajsine crne....mene kako sjecanje sluzi bio je benzinac.....ne moze nakav zvuk proizvoditi dizel :D :D

eto drug kada ga skockas :) :)...dash jedan krug po Maglaju...samo od srednje do stanice..:D ili ako vec nikome nedas volan...ti me malo provozas... :D :D..a svak cast...samo naprijed.....samo ko sto su ti svi rekli malo si pretjerao sa unutrasnjoscu ..previse boja :D ...mozda bih ti vise pasala crno bijela ili pak crveno crna al ne pretjerivati na nako nekim sitnicama sto si farbaoo :D :D...samo naprijed......kroz par dorada bice jedan od najboljih dvica u Maglaju :)...ono mislim dok ja ne krenem s projektom :D :D :p
 
Član
dobar golf,ali kao sto su rekli previse detalja u unutrasnjosti,mozda ne bi lose izgledalo da je neka malo tamnija crvena,ovako je bas upadna... u svakom slucaju cestitke na trudu :)
 
Član
plava narandžasta i crvena :icon_question: nije to JDM pa da lijepo izgleda :lol: sa vana je OK ;)
 
Član
Bež ;) u druga Enesss.a pogledaj. Perverzija :D ovo odradi i druga priča spram onog gore :icon_rolleyes:
 
Top