Moj Fico cabrio

Moj Fico cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
emir_89 je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Sta ja znam,meni licno se ne svidjau :) bolje nadji nesto klasicno na ficu da ga malo otvoris,13ke petokrake kakve fine :)

pa vjerovatno bi on dosad uzeo da se tako lahko mogu naci...
moj savjet, mogo bi ti te uzeti i sto rece chuza sredit ih, npr ofarbat ona "kraka" malo da se istakne. ma da se to sredit...
a i fico je, nije porshe :D

Ma nasao sam jos nekih 13-ki, al sve 4x100, pa mi je otisao navoj, a ove mi se svidjele zato sto su abarth,a i sarafi su 4x98, taman...a ako ga ofarbam u crno-narandjastu, onda cu ovo izmedju krakova u crno, a krakove u srebrnu ili narandjastu, pa kad nalete bolje fele zamijenicu...
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
meni su one ljepse, tj kad bi se malo usminkale...

ma ja ba, one su ABARTH cromodora, i daju se dobro usminkati, i imam i onih distancera od 0,5mm sa stojadina, pa cu i njih staviti i bice malo sire..koje bi gume mogao na njih,koji li je ET, znam da su 4,5Jx13"..ja mislio naprijed 155-ice, a nazad 175-ice? Sa njima ce biti oldschool... :lol:
 
Oggy je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
meni su one ljepse, tj kad bi se malo usminkale...

ma ja ba, one su ABARTH cromodora, i daju se dobro usminkati, i imam i onih distancera od 0,5mm sa stojadina, pa cu i njih staviti i bice malo sire..koje bi gume mogao na njih,koji li je ET, znam da su 4,5Jx13"..ja mislio naprijed 155-ice, a nazad 175-ice? Sa njima ce biti oldschool... :lol:

ma ovih Abarth Cromodora modela ima mali milion...ovo su sa oznakom CD57...4,5x13 ET37...one su ti se ugradjivale na 127, 128, X1/9 i na Autobianchi A112...nece ti one bas puno izaci vani...a ako vec hoces celicne a da imaju falc napatices se jer slabo toga ima kod talijana sa 4x98...uvijek je ET velik...ljudi su stavljali na jugu 4x100 sa konusnim serafima, ali nisam bas najupuceniji u to pa pogledaj po forumima za jugice...ako moze onda trazi definitvno od stare bmw 3 celicne...oni imaju nizak ET...kod mene su na corsi aluminijske sa prve trojke 6x13 ET13...i trag tockova je u odnosu na fabricki 6-7 cm prosiren...al nemoj rpetjerivat da nebi moro blatobrane sirit...sretno...
 
neznam odakle si, imam ja jedne aluminijske 4x100 5,5x13 sa Renoa 9 i 11 tadasnjih luksuznih verzija... :D mozemo dogovorit na PM...kao sa slike ove...

http://aebergon.club.fr/photos_Renault/MAJ_janv_2005/Renault_9_Freeway_GB.jpg
 
Početnik
tito_i_partija je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
meni su one ljepse, tj kad bi se malo usminkale...

ma ja ba, one su ABARTH cromodora, i daju se dobro usminkati, i imam i onih distancera od 0,5mm sa stojadina, pa cu i njih staviti i bice malo sire..koje bi gume mogao na njih,koji li je ET, znam da su 4,5Jx13"..ja mislio naprijed 155-ice, a nazad 175-ice? Sa njima ce biti oldschool... :lol:

ma ovih Abarth Cromodora modela ima mali milion...ovo su sa oznakom CD57...4,5x13 ET37...one su ti se ugradjivale na 127, 128, X1/9 i na Autobianchi A112...nece ti one bas puno izaci vani...a ako vec hoces celicne a da imaju falc napatices se jer slabo toga ima kod talijana sa 4x98...uvijek je ET velik...ljudi su stavljali na jugu 4x100 sa konusnim serafima, ali nisam bas najupuceniji u to pa pogledaj po forumima za jugice...ako moze onda trazi definitvno od stare bmw 3 celicne...oni imaju nizak ET...kod mene su na corsi aluminijske sa prve trojke 6x13 ET13...i trag tockova je u odnosu na fabricki 6-7 cm prosiren...al nemoj rpetjerivat da nebi moro blatobrane sirit...sretno...

odgovara meni i 4x100..a blatobrane ionako mislim prosirivati tako da moze i 9J :)
 
Početnik
tito_i_partija je napisao(la):
neznam odakle si, imam ja jedne aluminijske 4x100 5,5x13 sa Renoa 9 i 11 tadasnjih luksuznih verzija... :D mozemo dogovorit na PM...kao sa slike ove...

http://aebergon.club.fr/photos_Renault/MAJ_janv_2005/Renault_9_Freeway_GB.jpg

ljepse su mi cromodore od ovih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top