Moj Fico cabrio

Moj Fico cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Oggy je napisao(la):
kakva neonka!?? Nego,kako da ga ofarbam i ima li iko felge celicne 13",ali da su sa sirokom ivicom,znaci da gume "izbaci" vani?

Ima jedan cabrio, nisam bas najbolje vidjeo, i ima neonku narandjastu u masini, i kako mu je otvoren "gepek" svjetli mu motor.
 
Član
Sretno sa projektom, ima ovdje dosta da se radi hahha :D

Narandzasto crna kombinacija dobro zvuci :D
 
Član
Nije lose a koliko je sigurno ne znam! Jesi li je dobro pojacao na sredini da mu se pod ne prelomi!? Sretno u nastavku!
 
Početnik
addo je napisao(la):
Nije lose a koliko je sigurno ne znam! Jesi li je dobro pojacao na sredini da mu se pod ne prelomi!? Sretno u nastavku!

Ma siguran fico 100%..28 mu je godina,a presao 41.000KM,sigurno nije premotao,nije vozan od 1991 do 2003..
 
Član
Prvo ti ovaj ostri lim nekako sredi,pa onda pricaj o napucavanju...treba neko jos poginut ako se kucnes negdje...
 
Početnik
Liquid89 je napisao(la):
Oggy jel ti zivis negdje u blizini Prijedora...poznat mi ovaj golf II zeleni sa slike?

zivim u kaknju,a ima ovih golfova jos desetak u bosni.. usput, ima li gdje felgi 13" za ficu, sa galcem, znaci da gume idu vani..odgovara od golfa, fiata, opel...
 
Član
Sta ja znam,meni licno se ne svidjau :) bolje nadji nesto klasicno na ficu da ga malo otvoris,13ke petokrake kakve fine :)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Sta ja znam,meni licno se ne svidjau :) bolje nadji nesto klasicno na ficu da ga malo otvoris,13ke petokrake kakve fine :)

pa vjerovatno bi on dosad uzeo da se tako lahko mogu naci...
moj savjet, mogo bi ti te uzeti i sto rece chuza sredit ih, npr ofarbat ona "kraka" malo da se istakne. ma da se to sredit...
a i fico je, nije porshe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top