Moj Clio

Moj Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyX

Član
Eh, stvarno svaka cast, clio mi se pravo svidja, bas je lijepi mali slatkis :D
Samo naprijed i puno srece i kesha (od sad', pa nadalje i ubuduce :D :lol: )
 
Član
Nata je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Nije mi jasno zasto odmah nisi kupila bogatije opremljenog Clia... nego bas onog najobicnijeg i sada u njega ulazes ogromne novce?

Kad sam ga kupovala imala sam puno manju plaću. Dva mjeseca nakon što sam ga preuzela plaća mi je taman otišla gore koliki je kredit :D
Ovako je slađe. Da sam i uzela bolji paket opreme imala bi samo odmah aluminijske ukrasu u unutrašnjosti i maglenke koje mi ne trebaju. Felge su mi koma tvorničke tako da je ok i ovako.
Svaka cast, djevojka koja zna sta hoce! Samo naprijed i svidja mi se tvoje razmisljanje!
 
Član
sretno ti u projektu..ja bi jos promjenio prednji, zadnji spojler i pragove od nekih poznatih tunera,cisto da dobijes na izgledu..:)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
sretno ti u projektu..ja bi jos promjenio prednji, zadnji spojler i pragove od nekih poznatih tunera,cisto da dobijes na izgledu..:)

Ma razmišljala sam ja jednog dana stavljati od Elie jer su mi mrak ali sam odustala što zbog loših cesta, što zbog koma puta do vikendice na koju idem svaki tjedan :D
 
Član
Danas je konačno montiran i ispuh. Zvuk je predobar i ne mogu ga se naslušati. Tek sad mi je jako žao što motor nije jači jer ovaj zvuk te jednostavno tjera da ga tiskaš do kraja.
Uklonjena je i naljepnica od auto kuće u kojoj je auto kupljen i oznaka Renault.



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top