Moj Clio

Moj Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja tek sada vidio Clija...pravi mali demon, felge do jaja, jos mu neki fin stavi kutlurni spojlercic kao sto si rekla i pilaaaaaj :D
 
Član
ma clio je masinica...nek si skinula oznaku Renault, jer je samo dzaba, zna svako znak koji je...a Clio ne skidaj, jer je tako ljepse i elegantnije...i da sam na tvom mjestu ne bih prelazio na Seata, ipak je Renault, Renault...
 
Član
Joj što volim vidjeti žensko koje je ludo za autima i tuningom:)
Da mi je jednu takvu naći, ženio bih je:)
Svaka čast za Renola, baš je kulturno urađen;)
 
Član
Nije me bilo malo duže pa da odgovorim ukratko na ono što sam propustila u zadnje vrijeme ;)

maglenke su jedno vrijeme bile u planu ali sam na kraju odustala jer za tvorničke traže puno love koju mogu iskoristiti na bolje stvari. :icon_smile:
oznaka Renault mi je skroz glupa pa sam ju iz tog razloga skinula i nekako mi se stražnji dio auta više sviđa bez nje :D
Seat je i dalje u igri a još ko za vraga sam danas gledala jednog bijelog u salonu i mrak mi je. Baš onakav kakav želim :cool: i već ga vidim tako bijelog sa crnim felgama, crnim štopovima, tamnim staklima :)

Ako baš ne uspijem njega kupiti onmda na ovog ide još neki normalan krovni spojler i farovi sa lećom i to bi bilo to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top