Moj avtek Fiat Tipo

Moj avtek Fiat Tipo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj avtek

Hvala, posaljem kad ga uslikam za par dana, dosta se radi upravo po njem ;)


Ovako je izgledao prije par dana, prije prodaje felgi Outrageu, sad su nove na njem ;)
 
Član
RE: Moj avtek

heheh fin fico ili fiatic kako ti odgovara (da se neuvrijedis slucajno ;)) hehe slatinas :icon_smile:
 
Član
RE: Moj avtek

Fin autic ima sportskog duha,detalj koji mi se svidja kod pojedinih je sto pise GRAN TURISMO na onoj plastici iznad tablice...
 
Član
RE: Moj avtek

TDi Power je napisao(la):
Fin autic ima sportskog duha,detalj koji mi se svidja kod pojedinih je sto pise GRAN TURISMO na onoj plastici iznad tablice...

Ja mislim da su kod njih 2.0 motori! Kod Gran Turisma! Ima jedan u Sa i zvuk mu je mocan a i ide lijepo!
 
Član
RE: Moj avtek

addo je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Fin autic ima sportskog duha,detalj koji mi se svidja kod pojedinih je sto pise GRAN TURISMO na onoj plastici iznad tablice...

Ja mislim da su kod njih 2.0 motori! Kod Gran Turisma! Ima jedan u Sa i zvuk mu je mocan a i ide lijepo!

Ja sam vidjao par njih ali ih nisam cuo;)
 
Član
RE: Moj avtek

Gran Turismo je 8v mislim, a Sedici 16v, 1.8 i 2.0 masine, s time da su 1.8 sediciji dosta rjedji. Btw hvala na komentarima :) a slikam ga za dan dva kad zavrsim sve na njem ;)
 
Član
RE: Moj avtek

:icon_confused:hmmm a gdje si to slikan?? kakvo je to okupljanje . super felgice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top