Moj avtek Fiat Tipo

Moj avtek Fiat Tipo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj avtek

Mali update, smirglalo se...


zatim nerviralo, pa jos smirglalo, pripremalo, a onda i farbalo...


a i nove gumice nabacile :)
usput se nekad i auto ispoliralo :lol:
i krajnji rezultat




Nazalost, tek sad sam vidio koliko su zapravo slike s moba loshe ispale, prosle su ispale odlicne naspram ovih :( tako da ga i ne pokazuju u punom svjetlu :)

Krajnji rezultat, me happy, nova maska stoji u gepeku ceka lakiranje, voskanje mozda padne sutra ako bidne vremena, da chuchne jos 2-3 centa i ne diram ga :)
 
Član
RE: Moj avtek

Kako mislis? :) to su originalni poklopci, samo su 2 crna bila kao i felge a 2 siva, pa kad sam ih farbao skinuo im crni momo plasticni poklopac sa sredine, a zamijenit cu ga Fiat logom :)
 
Član
RE: Moj avtek

Ou kol'ko bolje izgleda nego na onim prvim slikama :)

I da trebao bi ga spustit jos. :)
 
Član
RE: Moj avtek

vjerovatno je nizi kad u golfu ima samo blok motora :) i malo ti je 2-3, neg spusti 4 cm.... vidices kako ce bolje izgledat, samo savjet necu te tuc ako to ne uradis :)
 
Član
RE: Moj avtek

HuKa je napisao(la):
vjerovatno je nizi kad u golfu ima samo blok motora :) i malo ti je 2-3, neg spusti 4 cm.... vidices kako ce bolje izgledat, samo savjet necu te tuc ako to ne uradis :)

Ne znam ja, poslije svih onih prica prosli vikend utjero si mi strah u kosti :):):)
 
Član
RE: Moj avtek

syncro je napisao(la):
jel se meni cini il nisi gume zastitio kad si farbao :)

Ne chini ti se :) stare gume, tak da me poprilicno bolio za njih, cim su se osusile felge otisao na montazu novih :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top