moj avtek audi cabrio

moj avtek audi cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A sta mislis o unutrasnjosti u blago narandzastoj kao sto je nedavno bila slika jednog BMW-a restauriranog.
A takodje sam vidio jednog B4 sa felgama od novog audia A8 19cola sa 20 krakova.Imam ti takve u ponudi.
Ali kako volim ovaj auto, uhhh, predobar je.Samo nemoj dzidzati.
 
djogi86 je napisao(la):
A sta mislis o unutrasnjosti u blago narandzastoj kao sto je nedavno bila slika jednog BMW-a restauriranog.
A takodje sam vidio jednog B4 sa felgama od novog audia A8 19cola sa 20 krakova.Imam ti takve u ponudi.
Ali kako volim ovaj auto, uhhh, predobar je.Samo nemoj dzidzati.

ne brini za dzizanje nisam fan toga, na njega ne ide vise nista stylinga osim mozda felgi sa rubom , a auto se nece prodat ja mislim za jedno 2 god preci na a6 ili a8 a ovaje je kupljen samo radi cure i njoj ce bit ostavljen kao zarucnicki dar ali pssssssssssss, ni rijeci :) :lol:
 
Član
mašala!!!
ko moj!! samo što je tvoj benzinac i nema krova i plave boje a moj je karavan!!
i odakle ti DU i PŽ tablice ??:icon_smile:
 
Rozimacak je napisao(la):
mašala!!!
ko moj!! samo što je tvoj benzinac i nema krova i plave boje a moj je karavan!!
i odakle ti DU i PŽ tablice ??:icon_smile:

pž je bio kad sam ga kupia sada je du :icon_rolleyes:
 
sinocnja vecer je zavrsila ovako .....kad sam vidia srce me skolpalo neki debil mi iscrta auto moja mu je poruka da mu ove crte nece donjeti cabria vec da ce i dalje patit kad god me vidi da prodjem....... a on dabogda se utopija u lokvi vode dubokoj 1cm


 
BHT Ovisnik
:icon_mad::icon_mad: sto mrzim ljubomorne ljude,u mene na jetti je isto tako netko sa kljucem il ekserom iscrtao preko vozacevih i suvozacevih vrata pa nazad sve, i jos uspravne crte po 10-ak cm tako da nem nistami bez lakiranja:icon_mad: nedo Bog da nekog sretnem da mi cacka oko auta opet
 
Član
ma za ovakvo nesto treba bit bas manijak,ni jedan ljubitelj auta ovo ne bi mogao uradit,cisti vandalizam,treba ih sve porokat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top