moj avtek audi cabrio

moj avtek audi cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako je samo mocan,nema ni jedne mane,extra auto,po meni jedno od najljepsih na forumu,definitivno;);););),svaka cast buraz,samo naprijed
 
Član
e ovo je definitivno jedan od najljepsih cabrioleta svih vremena,,,,i daleko ispred vremena,,,,,he evo i anegdota,,, nedavno mi dolazi jaran (koji nema pojma o autima)s ovakvim audijem posudio da provoza i ja pitam koja je godina ja kontam reci ce 93-94 kad lik kaze 2004-05,,,on ono 'odokativno',,,humor,,,,al auto zaista izgleda spektakularno i za nekog ko se bas nekuzi u auta definitivno je iza 2000....motor je mina,,ove fele s falcom uzmi stojat ce mu extremno,,,,i ako nije tajna koliko te sve ovo kostalo eurica,,,,posto planiram takvog uzeti ili 1,9tdi,,,pozzzzzz i respect do neba;)
 
AnDel je napisao(la):
e ovo je definitivno jedan od najljepsih cabrioleta svih vremena,,,,i daleko ispred vremena,,,,,he evo i anegdota,,, nedavno mi dolazi jaran (koji nema pojma o autima)s ovakvim audijem posudio da provoza i ja pitam koja je godina ja kontam reci ce 93-94 kad lik kaze 2004-05,,,on ono 'odokativno',,,humor,,,,al auto zaista izgleda spektakularno i za nekog ko se bas nekuzi u auta definitivno je iza 2000....motor je mina,,ove fele s falcom uzmi stojat ce mu extremno,,,,i ako nije tajna koliko te sve ovo kostalo eurica,,,,posto planiram takvog uzeti ili 1,9tdi,,,pozzzzzz i respect do neba;)

moj veliki savjet nikako ne uzimaj dizlo jer cabrio sa dizlom je ko p* sa runjavim nogama....... uzmi benzina po mogucnosti 2.0 ili 2,6 ovaj 2.3 ko mene je najpouzdaniji motor ali ga malo j*e ovaj ke jetronic , a sve me skupa sa autom do sada izaslo oko 8000e ali tu nije kraj sada ide cila unutrasnjost u bilu boju
 
Član
dobro ce ovo ispast,jedva cekam da vidim kako ce unutrasnjost ispast,poceo sam da bolujem za ovim audijem,,prije par dana prvi put sam vozio b4 1,9 tdi,nisam mogao da vjerujem da auto onako ide,a full opremu ima,klimu i sve ostalo,al ovaj tvoj je san snova,samo naprijed
 
Član
odličan audi , sve pohvale , biće to def. j*enica auto , koje ćemo viđati po časopisima...:cool: bijela unutrašnjost , falcare neke lijepe ... i cmok,!!super ;)
 
unutrasnjost ce biti kao ova jer sidala u ovome su ko moja i ima navigaciju slicnu mojoj kad sam ga vidia poludia sam perverzija ipo tako da za mjesec dana ide na tapiciranje ovako


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top