Moj Autich :) Golf 4

Moj Autich :) Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Moj Autich :)

ViRtuAL je napisao(la):
Vjeruj ja to nisam ni gledao kad sam kupovao auto,samo je taj chovjek mi rekao da je uvezhen 2005.te godine i da ga je on kupio od lika koji se bavi tim poslom i da mu je ugradjen kao taj chip koji mu daje dodatnih 40ks :icon_eek:...Opet ja znam da tdi sa crvenim "d" "i" i ima 140-150 ks a da ovaj sa samo "I" ima tu negdje 115ks......I kad sam ga kupovao,mehanichar mi je rekao prilikom pregleda nekim kompjuterom da ima taj dodatak,4 airbaga i ostalo sve je bilo super-tako da mi je to manje vishe;)


@faya tnx nije loshe :lol: i ja sam ovako slichno uradio hehe

recimo da taj chip ne daje vise od 30ks, vjeruj mi :)), ne padaju ksovi tako lako, ko s kruske :D

a TDI ima 130ks.. tvoj bi trebao da ima oko 110 fabricki..+-5ks tu negdje..

sto se tice auta odlican je.. lijepa boja.. uradim ti ja nes u ps u pa posaljem ;)
 
Legend
RE: Moj Autich :)

evo slike..

znaci, uradio sam ovo samo da ti imas vizuelnu predstavu o autu..
spustio ga
promjenio tockove
zatamnio stakla



oni koji znaju ps, reci ce da ima dosta gresaka, medjutim ponavljam opet ovo je samo da momak ima predstavu kako bi mu auto moglo izgledati..
 
Član
RE: Moj Autich :)

E hvala nokE nisam bio online neko vrijeme,za ono o ks si upravu....u saobrachajnoj pishe 115 a za dodatke svejedno ne znam...samo sam chuo;)E i hvala za rad:D
 
Član
RE: Moj Autich :)

xr4iboy je napisao(la):
dobar dobar samo mi to sumljivo malo sa chipom

Prechi sa 40kw dizela dvojke na ovaj za mene vishe nego dovoljno bilo da je 110 il 130ks :D Ma nebitno to, evo moje druge slichice u ps-u,previshe al eto hehe..ovakav oblik mi se svidja felgi-ako ih nadjem naravno ili slichne ovima 17"max

 
Član
RE: Moj Autich :)

ViRtuAL je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Biće da je 115ks. Lijepa boja,fino mu stoji. Malo mi je chiptuning preoptimističan.

Vjeruj ja to nisam ni gledao kad sam kupovao auto,samo je taj chovjek mi rekao da je uvezhen 2005.te godine i da ga je on kupio od lika koji se bavi tim poslom i da mu je ugradjen kao taj chip koji mu daje dodatnih 40ks :icon_eek:...Opet ja znam da tdi sa crvenim "d" "i" i ima 140-150 ks a da ovaj sa samo "I" ima tu negdje 115ks......I kad sam ga kupovao,mehanichar mi je rekao prilikom pregleda nekim kompjuterom da ima taj dodatak,4 airbaga i ostalo sve je bilo super-tako da mi je to manje vishe;)


@faya tnx nije loshe :lol: i ja sam ovako slichno uradio hehe
130hp ima 1.9 tdi motor sa crvenim "di" il ti ga 96kW
 
Član
RE: Moj Autich :)

Da li neko od experta moze uraditi jednu slikicu mog auta blago spustanje, zatamljena stakla i malo vece felgice ( po mogucnosti 4 po redu ) ???
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=6936
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top