Moj Autich :) Golf 4

Moj Autich :) Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izvinjavam se na novoj temi,mozhda sam trebao u predstavljanju ovo uradit...ali da ne obnavljam stari topick.Evo par slikica mog auta,nije neshto extra kao u vas ,radi se o 1.9 tdi 112 il 115 ks(tu je negdje) + neki chip 40ks(tako sam kupio,nisam ja ugradjivao pa se ne razumijem bash) a tek trebam malo neshto da odradim kao shto su opruge i felge.Felge sam mislio 16" ili 17" krom ili tako neshto malo ljepshe a ne ove standard.


Zamolio bih experte ps-a ako mogu da mi odrade neku od ovih slika-izaberite :)...znachi felge i blago spushtanje



 
Član
RE: Moj Autich :)

Evo ja sam neku uradio, kako si reko, blago spustanje i felge. Evo jednog nabrzaka. Mozda sam malo s felgama pretjero, al haj...:D
[attachment=2007]
 
Član
RE: Moj Autich :)

Biće da je 115ks. Lijepa boja,fino mu stoji. Malo mi je chiptuning preoptimističan.
 
Član
RE: Moj Autich :)

Kenno je napisao(la):
Biće da je 115ks. Lijepa boja,fino mu stoji. Malo mi je chiptuning preoptimističan.

Vjeruj ja to nisam ni gledao kad sam kupovao auto,samo je taj chovjek mi rekao da je uvezhen 2005.te godine i da ga je on kupio od lika koji se bavi tim poslom i da mu je ugradjen kao taj chip koji mu daje dodatnih 40ks :icon_eek:...Opet ja znam da tdi sa crvenim "d" "i" i ima 140-150 ks a da ovaj sa samo "I" ima tu negdje 115ks......I kad sam ga kupovao,mehanichar mi je rekao prilikom pregleda nekim kompjuterom da ima taj dodatak,4 airbaga i ostalo sve je bilo super-tako da mi je to manje vishe;)


@faya tnx nije loshe :lol: i ja sam ovako slichno uradio hehe
 
Član
RE: Moj Autich :)

Lijepe felgice...
I ja sam na svom konto mjenjat, pa ako ima neku ideju moze predlozit... ja nisam bas neki expert u tuningu, al bi volio odradit neke promjene...
 
Legend
RE: Moj Autich :)

@Lion imam ja felge za tebe
Ove sto su na mom autu na avataru. Pa ako ti se svidja dogovoricemo se.
 
Član
RE: Moj Autich :)

daki
Kod njega je 5 rupa. LK 5 x 100. A kod tebe 4 rupe..(ako si mislio na te felge sa audija)

Usput ViRtuAL veoma lijepo auto.. Sretno sa sredjivanjem i cuvaj ga..
 
Legend
RE: Moj Autich :)

Mislio sam na Lion-a na pugu je 4 rupe jer sam ja one svoje OZ-5okrake prodao momku na istog pezoa, iste boje sve isto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top