MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

Član
Da predstavim i ja svog ljubimca GTI TDI EXCLUSIVE kojeg sam uzeo neki dan, siguran sam da je nekima i poznat vec

Godina: 2002
Motor: 110KW - 150ks
Oprema : Trokraki kozni volan, profilisana sjedista, climatronic nista sad aman zaman
Planovi: MFD, komplet osvijetljenje LED, RECARO sjedista, retrovizori sa grijacima i desni retrovizor veliki, unutrasnjost mahagoni blende da se presvuku u bruseni aluminijum, bit ce radova sigurno jos ali eto to su neki prvi planovi. Ma da sinoc kada sam mjenjao sijalicu u faru lijevi zmigavac mi nije radio primjetio sam da je neko stavljao druga grla pa je to izolir trakom bilo izolovano zmigavac sam rijesio nisam poziciju jer moram uzeti drugo grlo slomljeno ovo pa ne moze da uklopi. Da ne smaram vise evo slika :

20131128_102810.jpg

20131128_103231.jpg

20131128_103306.jpg

http://www.deviantpics.com/images/2013/11/28/20131128_103908.jpg[/img
[img]http://www.deviantpics.com/images/2013/11/28/20131115_131909.jpg
20131115_131919.jpg

20131115_131934.jpg

20131115_140509.jpg
 
Član
Extra golf, cini mi se da je bio na piku dosta vremena, odlično izgleda i vidi se da je mažen i pažen, puno sreće i pređenih kilometara!! :)
 
Član
odličan auto, nek je sretan, ako je to onaj što ja mislim u njega je stavljen nov motor prije godinu-dvije ;) tako da sad samo gas :)
 
Član
nema on bosch pumpu, vjerovatno su mu dizne zamjenjene, jer znam da je imao problema sa njima...
a koliko ja znam i čipovan je, jel? :D
 
Član
mene budale motor pumpa dizna ja pricam o bosh pumpi :O
i dizne su nove komplet motor imam racun iz ase :D
a cipove sam poskidao previse trosi vozio sam ga i sa 209KS potrosnju ne pokazuje ispod 13-14 :grumpy: a ja student ne isplati mi se tako da je sada na 150
 
Legend
Haj ti postavi jos slika auta, motora i oznaku koji je tacno... te mi slike nekako cudne...
napravi malo bolje, jbg. da je moj ja bi imao 540852058 slika u rezervi... ;)
 
Član
Slike brate... slike... ja dok ne vidim ne hvalim... ;)
odoh auto izvuci iz garaze uslikat cu ga jos mahsuz zbog tebe i unutrasnjost i fabricku naljepnicu u gepeku
PS. ja sam onaj sto je izletio neki dan tebi na ulicu na dobrinji kod mrkve za onu peticu plavu sto smo pricali farove i stopke ;)
 
Član
mene budale motor pumpa dizna ja pricam o bosh pumpi :O
i dizne su nove komplet motor imam racun iz ase :D
a cipove sam poskidao previse trosi vozio sam ga i sa 209KS potrosnju ne pokazuje ispod 13-14 :grumpy: a ja student ne isplati mi se tako da je sada na 150
svako misli da zna tunirati auto, ali su mi još gori vlasnici tih auta kad svoj auto povjere svakakvim "stručnjacima"
moj auto je imao O.CT 185 ks i nije trošio preko 9 litara a bio je prebrz, brži od mnogih koji su se hvalili nekim silnim konjima... tako da samo kvalitetan čip i to je ko lutka ;)
 
Član
svako misli da zna tunirati auto, ali su mi još gori vlasnici tih auta kad svoj auto povjere svakakvim "stručnjacima"
moj auto je imao O.CT 185 ks i nije trošio preko 9 litara a bio je prebrz, brži od mnogih koji su se hvalili nekim silnim konjima... tako da samo kvalitetan čip i to je ko lutka ;)
ma sve ja to znam i auto je sada u mojim rukama ja nisam rekao da necu staviti chip trenutno sada mi ne treba zima je :D a i zbog dzepa ovako prosjecna 6.7L smijesno a planiram staviti svakako chip ali nesta provjereno nista autopijaca tuning i sredjivanje u nekim supama
 
Top