MK2

MK2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: NOVO A STARO MK2

ne pitaj sta drzava moze da uradi za tebe nego ti za drzavu
budi sretan sto radis ima ih i ne rade nikako a ti bi jos i platu da primas
ja sam neki dan sam sletio u jarak da mogu da prodju neki u crnim avdijama ma nece reko oni zbog mene da kasne i ja trznem volan i u jarugu sletim


Kokuzu dvoje masala kako li je to boze pitam se mene stisnuli da se zenim al neda se baraba bez miraza nista
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

Shogunn je napisao(la):
ne pitaj sta drzava moze da uradi za tebe nego ti za drzavu
budi sretan sto radis ima ih i ne rade nikako a ti bi jos i platu da primas
ja sam neki dan sam sletio u jarak da mogu da prodju neki u crnim avdijama ma nece reko oni zbog mene da kasne i ja trznem volan i u jarugu sletim


Kokuzu dvoje masala kako li je to boze pitam se mene stisnuli da se zenim al neda se baraba bez miraza nista

:D ne daj se bez miraza nisam se ni ja dao ;) zna se red a ja staromodan držim do tradicije ;)
 
Član
RE: MK2 1.3

za pocetaka ja bih preporucio galeriju na krvo hehehe da mozes nesto prevuci....i dobar golf
 
RE: MK2 1.3

heheh ovi golfovi su odlicni za gradjevinskih radova (testirano) nema sta ne moze stati u njih, cigle, ciment, daske, sve ostalo sto treba heheheh
 
Član
RE: MK2 1.3

ErRoR je napisao(la):
Djeluje jako dobar! Kakve felgice za pocetak..Ostalo moze sacekat!


felgice cu stavit kad budem radio na vanjskom izgledu auta, sad je u fazi utezanje optike,štelovanje motora i zamjena amortizacije.;)

a nisu mu ni ove ruzhne;)
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

ado_M3 je napisao(la):
pa stra da kazem... nego fin bogami golf... a koliko si ga ti okudio u tekstu, covjek bi pomislio kakav trulez... a ono prava s-paket cvaja... :)
haj nek ti je sa srecom  u svim segmentima zivota

;) nisam ga nakudio već realno govorim al uz malo ulaganja biće on aBd lutka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top