MK2

MK2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_arrow: eh ovako prod'o sam polo (vnjaka), a kupi(J)o sam MK2 1.3 '88 bijel ko' padani snijeg.Limarija mu je za te godine više nego dobra, nikad nije farban osim na par mjesta gdje je udaran(koji to nije).
Krakovi dobri, pod zdrav nije ušinut sve u svemu srednja žalost.
(ma zlatan keve mi moje)

Odmah po kupovini zamjenjeno ulje i filteri,nove svjećice,kupljene 2 savine intensa 14'(prednje) , zamjenjeni prednji amortizeri, diskovi i d.pločice, desna kugla i kočiono crijevo.
[attachment=7354]

Čim dodje dječiji doplatak od 52,00 KM mjesečno (BIH) mjenjam zupčasti, šoferšajbu,zadnja 2 amortizera, kupujem zadnje dvije gume (sava TITO),štelujem karburator - ukupno 470,00 KM (9 dječjih dodataka - 2,00 KM) .ebem ti državu.

Od onog drugog;) dječjeg doplatka uzeću malo plastike
- kupujem mu prednji GTI branik o zadnjem ću još razmislit i masku bez znaka.

:icon_exclaim:Da ne serem više evo par slika ;)

[attachment=7322]
[attachment=7323]
[attachment=7353]
[attachment=7324]
 
jel to i kokuz doso do para haj sretno ti bilo izgleda fino ocuvano ovako grubo gledajuci a bit ce aBd i tih djecijih doplataka za raznorazne kicanke...
 
Član
addo je napisao(la):
Svaka cast! Fin autic! Jos jedno dijete skuckaj i moci ces ga srediti pravo! :)

ma ne mislim ga nešto napucavat - plac se kupio,kuca se gradi i tegariću s njim ako ništa gepek će mu uvijek biti natovaren al ću ga utegnut da je ispravan 100% ;)
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

neka je sa srecom plac i kuca a magare ce izdrzati valjda i pravi brate jos djece 2 km po 2 i eto ga golf 5 heheheheh
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

Pa nisi ti neki bas kokuz! Cuj plac i kuca se gradi! Ima se more se! :) Samo nek' se radi a golfova ce biti! Pozz
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

Shogunn je napisao(la):
neka je sa srecom plac i kuca a magare ce izdrzati valjda i pravi brate jos djece 2 km po 2 i eto ga golf 5 heheheheh

buraz imam već dvoje nek su živa i zdrava hvala Gospodaru, al nisam kinez da ih nižem ko bisernu ogrlicu :D

@addo ko god radi za platu i čeka 1-vi il 15-ti za mene je kokuz ;)
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

u pravu si! Onda sam i ja kokuz i to pravi! Radim, kreditiram se, skolujem i ocekujem nesto vise od ove drzave ali tesko! Doci ce sve na svoje! Nek' je tebi sa srecom i da su djeca zdrava a auta ce biti!
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

addo je napisao(la):
u pravu si! Onda sam i ja kokuz i to pravi! Radim, kreditiram se, skolujem i ocekujem nesto vise od ove drzave ali tesko! Doci ce sve na svoje! Nek' je tebi sa srecom i da su djeca zdrava a auta ce biti!


;)
 
Član
RE: NOVO A STARO MK2

pa stra da kazem... nego fin bogami golf... a koliko si ga ti okudio u tekstu, covjek bi pomislio kakav trulez... a ono prava s-paket cvaja... :)
haj nek ti je sa srecom u svim segmentima zivota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top