MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Član
Selmir1 je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Heh...i te kako rare i itekako skup:icon_smile:

Jos i vise su rare jer su tonirani happich-i :icon_smile:

Chuza Samo da znas kad ti ih vidim na golfu da cu ti ih razbiti :D

Ja mislim da su prodana....:icon_rolleyes:

Dzinn ovo su stakla sa mog GTI-a koja sam prodao Chuzi...;)

Znam da ih je on prodavao meni...nisu bila puno love,jbg bas tada sam bio svorc:D
 
Član
evo nadjoh i jaa jednu imam ih jos pa cu postaviti dok pregledam sta je sve stavljeno ovde.. i ako neko zna za sta su sve ove lampice u donjem redu, prva je za grijac a ostale ne kontam bas za sta koja sluzi...
 
Član
Dali je raritet zastita na gepeku limena nemam sada slike , znaci kad otvorim gepek ima lik da se ne ostecuje zadnji vezni lim kada se stavlja nesto , i na tom golfu imaju stekeri za pojas na vratima :)
 
Član
Dzoni3 je napisao(la):
Dali je raritet zastita na gepeku limena nemam sada slike , znaci kad otvorim gepek ima lik da se ne ostecuje zadnji vezni lim kada se stavlja nesto , i na tom golfu imaju stekeri za pojas na vratima :)

to ti je od njemacke poste golf;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
Dzoni3 je napisao(la):
Dali je raritet zastita na gepeku limena nemam sada slike , znaci kad otvorim gepek ima lik da se ne ostecuje zadnji vezni lim kada se stavlja nesto , i na tom golfu imaju stekeri za pojas na vratima :)

to ti je od njemacke poste golf;)

Znam to :D Moram poslikati te gluposti sto ima pa stavim
 
Legend
Ne mogu da vjerujem da ih ovdje nema...

34xmey0.jpg


trenutno jedine na ovim prostorima... "US GT" :cool:

169ialy.jpg


takodje... Westy farovi za US trziste...

US Westy, dolazili na MK2 za americko trziste do 87god, kada vw prelazi na Jetta front tj. njihov GTI front...
 
Hvalimo se jeli:D
Salim se,jako zanimljivi detalji koji vec dostizu vrtoglave cijene,jednog dana cu si ih priustiti bar stoplampe;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Hvalimo se jeli:D
Salim se, jako zanimljivi detalji koji vec dostizu vrtoglave cijene, jednog dana cu si ih priustiti bar stoplampe ;)

Ma i bamperi su rijetki, al ne ko stope i front... problem je sto maske nema ni za lijeka,
u DE je nova skuplja od Rally maske al samo radi proizvodnje, tj. potraznja je mala pa je i cjena veca... ;)
 
Top