MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Legend
SoundLunatic je napisao(la):
na prste mozes prebrojat koliko postoji golfova koji ovo sve imaju, a i to su sigurno GTI verzije, jer su vecinom golfa kupovali ljudi koji su htjeli jeftino a dobro auto pa je rijetko tko doplacivao za takve sitnice. Iako je i ovo nista sta su neki auti imali u to doba serijski, vise klase naravno.

upravo..
u tome je i bit "napucavanja golfa" da nadjes sto je moguce vise rare stvari :)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
moracu vam poslikat' svoju konzolu, ista ovakva samo smedja :D :D :D imam josh par detalja, al' tom potom ;)

Bas imas istu ovakvu, od syncra? :icon_question:

tek sad skontah da je ova od syncra :icon_biggrin: obicna je kod mene ;)


To All
prije 3-4 godine sam vidjao na parkingu iza makijata na grbavici ovakav 10 Millionen Golf :cool: ja jednom za telefon da ga slikam, kad mi izleti zastitar iz banke :lol: :lol: :lol:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ima jedan u komšiluku sa ovom 10 milionen naljepnicom i ovom plavom bojom.

Ovakvog ima moj drug samo duboki branici...Auto je stavrno cool :cool: ...Sad je trenutno u njemackoj kad se vrati i kad se sjetim slikacu vam..;)
 
Član
IMG_3216.jpg


Nisu svi rare ali je ljepota za oci :cool:
 
Član
SpeedeyG2 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Ima jedan u komšiluku sa ovom 10 milionen naljepnicom i ovom plavom bojom.

Ovakvog ima moj drug samo duboki branici...Auto je stavrno cool :cool: ...Sad je trenutno u njemackoj kad se vrati i kad se sjetim slikacu vam..;)

Eo jednog iz BIH, nadjoh oglas na PIK-u, mozda je i sprdancija...kako god je*o mu je majku majčinu.... :icon_evil:

http://www.pik.ba/artikal/3068861/golf-2/
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ima jedan u komšiluku sa ovom 10 milionen naljepnicom i ovom plavom bojom.

danas na tranzitu u Hrasnom prodje onaj 10 Millionen Golf o kojem sam prico' :icon_biggrin: ima crno-crvene stopke, i neku bezveznu crvenu cizu sa strana ono kao trim line :lol:
 
Član
ima moj drug istog ovakvog samo sto nema naljepnice, 88 god, znaci ovakva boja, felge, unutrasnjost ista kao u onog sa pika e sad je li to taj 10milioniti ili je neka kopija?! :icon_question: ko ce mu ga znat :icon_confused:
 
Član
aj mu ga znaj :icon_question: vidjao sam i ja identicne, samo bez naljepnice...kako god uvijek prava auta dodju u pogresne ruke :icon_mad:
 
Top